Dovolenka v meste Vodice

Rušné prímorské letovisko, kde sa rozhodne nebudete nudiť. To sú chorvátske Vodice. Prístavné mesto v Severnej Dalmácii vás rýchlo vtiahne do svojej živej atmosféry. Oceníte množstvo skvelých miest na jedlo a nekonečné možnosti zábavy. Ubytujte sa vo Vodiciach a užite si slnečnú letnú dovolenku.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Nádherné prímorské mesto, ktoré pulzuje životom. Tak by sa dali opísať Vodice, svieže chorvátske letovisko, ktoré sa nachádza len niekoľko kilometrov od Šibeniku. Na čo sa tu môžete tešiť? Na bohatý nočný život, najlepšie reštaurácie so stredomorskými špecialitami a bary s osviežujúcimi nápojmi. Užite si to najlepšie z leta v malých Benátkach v Chorvátsku.

Hľadáte idylickú letnú destináciu s množstvom možností zábavy? Vyskúšajte Vodice!

Dalmatínske prístavné mesto Vodice je jedným z najdôležitejších turistických centier v regióne. Na dovolenke v tomto letnom raji sa nikdy nebudete nudiť. Túlajte sa útulnými uličkami s pravou prímorskou atmosférou. Cestou narazíte aj na mnohé historické pamiatky, ako napríklad kostol Svätého kríža alebo obrannú vežu z roku 1646. Keď skončíte s prehliadkou malebného mestečka, vychutnajte si slávnu miestnu kuchyňu v jednej z desiatok reštaurácií.

Nebola by to letná dovolenka bez kúpania. Vo Vodiciach nájdete dve známe pláže. Kamienková Punta sa nachádza na polostrove a je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Betónovú pláž Hagar lemujú voňavé borovice, ktoré poskytujú príjemný tieň.

Ak máte na dovolenke radi aktivitu, nezúfajte. Vodice ponúkajú množstvo aktivít pre športovcov. Môžete si požičať vodné skútre, vodné člny alebo sa na chvíľu rozlúčiť s vodou a vydať sa na bicykel po pestrej sieti cyklotrás v okolí. Môžete tiež vyskúšať plachtenie, windsurfing alebo preskúmať morské dno s kurzom potápania.