Pobyt s možnosťou parkovania

Nenechajte sa na svojej zaslúženej dovolenke obmedzovať cestovnými poriadkami a preplnenou hromadnou dopravou. Buďte pánmi svojho času a vyrazte za oddychom pohodlne autom. Parkoviská vedľa hotelov a penziónov už na vás čakajú.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ak si radi užívate pohodlie vlastného auta, nečudujeme sa – tento variant cestovania prináša flexibilitu a nulovú nutnosť prispôsobovania sa cestovným poriadkom. Ak teda hľadáte ubytovanie v hoteli, kde zaparkujete bez problému, máte šťastie - množstvo hotelov totiž má svoje vlastné parkovisko. Dokonca existujú také ubytovacie zariadenia, kde máte parkovanie pri hoteli zdarma.

Vďaka parkovisku ešte bezstarostnejšia dovolenka

Parkovisko pri ubytovacom zariadení je jednou z parádnych výhod, pretože vás to zbavuje starostí s hľadaním parkovacích miest. Môžete jednoducho zaparkovať svoje auto na mieste určenom pre hostí hotela a mať ho v bezpečí a pod dohľadom počas celého pobytu.

Táto výhoda je obzvlášť užitočná v prípade, keď sa vydávate na výlet do veľkých miest alebo na turisticky vyhľadávané miesta, kde parkovanie môže byť náročné a drahé. Napríklad v Slovinsku pri niektorom z preslávených jazier alebo v Prahe blízko centra.

Pokiaľ sa na dovolenku vydávate autom, nezabudnite si uložiť medzi obľúbené stránky našu Travelpediu. V nej pre vás zbierame tie najlepšie tipy na výlety v každej lokalite. Tak ich navštívte všetky!

Nechcete alebo nemôžete ísť na dovolenku autom? Hľadajte hotely, ktoré majú zastávku autobusu alebo vlaku vzdialenú maximálne 1 kmhotely s blízkou zastávkou.