Pobyt v prírode

Zurčiace potôčiky, kvitnúce lúky aj strmé vrcholy. Kam inam vyraziť do prírody ako k nám na Slovensko či do susedného Česka? Od severu po juh, od západ po východ môžete obdivovať prírodné perly, ktoré lákajú tisíce turistov. Ak túžite ale predovšetkým po pokoji, užijete si pobyt ďaleko od ľudí na jednej z týchto chát a chalúp v prírode. Tak zamávajte mestskému ruchu a privítajte nedotknutú krajinu.
Načítavam ponuky...

celkom 1800 ponúk


V Česku nájdete 4 národné parky a 26 chránených krajinných oblastí. Zďaleka nie všetky krásne miesta však boli vyhlásené chráneným územím. Po celej republike máte čo objavovať a nad čím žasnúť. Vyrazte do hôr, kde si užijete dych vyrážajúce výhľady na kopcovitú českú krajinu, alebo sa len uvelebte na lúke a počúvajte spev vtákov a cvrkot cvrčkov. Tak ako tak si užijete dovolenku v srdci prírodných krás naplno.

Kam na dovolenku v prírode?

Sedí vám skôr aktívna dovolenka? Potom si prenajmite chatu v horách, z ktorej budete môcť zahajovať výpravu na vrcholové túry. Objavujte Jaseníky alebo Beskydy alebo prekonávajte výzvy v Krkonošiach. V Česku sa môžete venovať turistike kdekoľvek, vďaka dobre značeným turistickým chodníkom nikdy neminiete svoj cieľ. Radšej na cestujete na bicykli ako pešo? Žiaden problém. Cykloturistických chodníkov je u susdov tiež požehnane.

Kde inde si dopriať odpočinok ako v rýdzej prírode? Vďaka chate blízko lesa môžete podnikať nenáročné prechádzky na čerstvom vzduchu po celý svoj pobyt. Zabudnete na hluk veľkomesta a ponoríte sa do ticha. Bude sa tu páčiť predovšetkým rodinám s deťmi, ktoré si v okolitom prostredí užijú veľa zábavy.

Chystáte sa na letnú dovolenku? Trávte ju aj tento rok pri vode. Ak si prajete zostávať stále v obklopení stromov, vyjdite sa tento rok na chatu blízko prírodného kúpania. Čakať tu na vás bude množstvo vyžitia pre deti, osviežujúca vodná hladina a predovšetkým pokoj a pohoda.