Cyklistická dovolenka

Krásna príroda, nespočet cykloturistických trás a komfortné ubytovanie, kde si užijete zaslúžený odpočinok po výkone. Čo viac si priať v rámci cyklistickej dovolenky? Vyrazte na bicykli krížom-krážom po Česku a vyberte si ubytovanie pre cyklistov v chate či chalupe, kde vám nebude nič chýbať. Kam vyrazíte tentoraz?
Načítavam ponuky...

celkom 2328 ponúk


Česká republika je pre cyklistov ako stvorená. Čaká tu na vás okolo 40 000 cykloturistických trás lemujúcich nádhernú krajinu. Cestou budete míňať rieky, jazerá, lesy aj malebné dedinky. A to všetko budete môcť obdivovať zo sedadla svojho bicykla spoločne s tými, ktorých máte radi.

Kam na cyklistickú dovolenku?

Nech už vyrazíte kamkoľvek, ubytovanie vhodné pre cyklistické skupiny vám poskytne útočisko, odkiaľ sa budete môcť každé ráno vydať na cyklotúru po okolí. Chata blízko cykloturistických trás vám ponúkne všetko, čo potrebujete na kvalitný a ničím nerušený odpočinok. Dostatok súkromia, všetko vybavenie aj wellness.

Pokiaľ sa chcete poriadne zapotiť, ubytujte sa v horách a vyrazte na cyklovýlet po hrebeňoch. Ubytovanie v Krušných horách, Jeseníkoch alebo Beskydách je tým, čo hľadáte. Radšej by ste niečo nenáročné? Potom to stočte smer južné Čechy, ktoré sú s najväčším počtom trás rajom pre každého vášnivého cyklistu.

Vyrazte so skupinou priateľov alebo sa za cyklistickým dobrodružstvom vydajte ako rodina s deťmi. Spoločne si môžete užiť napríklad víkendový pobyt, ani dlhšej letnej dovolenke však nestojí nič v ceste.