Priestory vhodné na svadbu

Zháňanie ideálneho priestoru na svadbu dá poriadne zabrať. Obzvlášť vtedy, ak chcete mať všetko dokonalé. Výberom jednej z chát a chalúp na svadbu z našej ponuky však nešliapnete vedľa. K dispozícii vám bude celý objekt, vrátane priestorov na ubytovanie. Tak ktorej chate poviete svoje áno?
Načítavam ponuky...

celkom 93 ponúk


K veľkolepej svadbe patrí veľkolepý priestor. Vďaka chatám a chalupám z našej ponuky zažijete taký svadobný večierok, na ktorý novomanželia ani svadobčania nikdy nezabudnú. Nič vám nebude chýbať. Dostatok miesta pre všetkých hostí, veľká spoločenská miestnosť, záhradná terasa aj lúka ideálna pre vonkajšiu svadbu.

Ako nájsť ubytovanie vhodné na svadby?

Oslavu veľkej lásky môžete usporiadať v príjemnom prostredí, najlepšie v srdci prírody. V prípade, že bude vonku krásne, môžete oslavovať aj vonku a keby náhodou zapršalo, budete mať blízko bezpečný úkryt. Vonkajšie svadby sú teraz na vzostupe, hostia i novomanželia však budú spokojnejší, ak budú môcť bez stresu stráviť veľký deň neďaleko komfortného zázemia v podobe ubytovania v prírode.

Svadbu môžete spojiť aj s dlhším pobytom. Vyrazte na víkend alebo rovno na celý týždeň a užite si zamilované chvíle v útulnej atmosfére. Či už si užijete čas len v páre, alebo priberiete tých najbližších, určite oceníte odpočinkový wellness pobyt.

Niektoré z priestorov v ponuke vám dokonca svadby samy prichystajú vrátane príslušnej hostiny a výzdoby. Nechajte si svadbu naplánovať od tých, ktorí majú s prípravou rodinných osláv tie najlepšie skúsenosti.