Dovolenka v Győri

Relaxujte na dovolenke v celoročne otvorených termáloch. Győr (historicky Ráb) je jedným z najkrajších maďarských miest, ktoré sa pyšní krásnym barokovým centrom a skvelou dostupnosťou z Bratislavy. Tieto termálne a zážitkové kúpele patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Amstel Hattyú Panzió *** leží v pokojnej časti Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálom, majú tu vynikajúcu kuchyňu a ten pocit, keď som si vychutnával pivo na slnečnej terase na brehu Dunaja, tak ten bol na nezaplatenie.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Kúpeľné mesto Győr, alebo tiež Ráb, sa teší medzi slovenskými turistami veľkej obľube. Leží totiž v podstate pri hraniciach a okrem mesta a termálov Mosonmagyaróvár ide o jedny z nám najbližších maďarských kúpeľov. Vydajte sa za minerálnou vodou a miestnymi pamiatkami aj vy.

Győr láka na termálne kúpele Rába Quelle

Najväčším lákadlom Győru sú bez pochyby termálne kúpele Rába Quelle, ktoré budú znovu otvorené od roku 2023. Nájdete v nich 3 termálne a 5 zážitkových bazénov. A pretože sú bazény vnútorné i vonkajšie, je kúpeľný areál prístupný celoročne. Termálne bazény sú napustené liečivou vodou z hĺbky 2 000 m. Okrem nich sa tešte aj na saunový svet alebo bohatú ponuku procedúr.

Győr však nie sú len kúpele, ale tiež mesto s bohatou históriou, krásnou prírodou a kultúrnymi akciami. Prejdite sa po krásnom barokovom námestí a kochajte sa architektúrou miestnych domov. Na námestí Széchenyi zhliadnite jezuitský kostol sv. Ignáca z Loyoly a zavítajte do niektorej z mnohých reštaurácií a ochutnajte maďarské špeciality.

Ak si chcete pobyt užiť ešte viac, vyberte si ubytovanie s vlastným wellness centrom, budete si tak môcť dopriať bazén, vírivku alebo saunu kedykoľvek sa vám zachce.