Ubytovanie s vonkajším bazénom

Súkromie. Komfort. Luxus. Ubytujte sa v chate či chalupe s vonkajším bazénom a nebudete ľutovať. Letných radovánok si budete môcť dopriať, koľko budete chcieť. Počas horúcich dní sa príjemne schladíte a keď práve počasie nevyjde, zlepší vám náladu krytý bazén alebo bazén s termálnou vodou. Tak si zabaľte plavky, pretože leto práve začína!
Načítavam ponuky...

celkom 663 ponúk


Túžite po kúpaní v priezračnej vode bez návalov ľudí? Potom siahnite po chate s vonkajším bazénom, ktorá bude len pre vás. V lete oceníte možnosť schladiť sa kedykoľvek počas dňa a v absolútnom súkromí si zaplávať v čistej vode.

Kam na chatu s vonkajším bazénom?

Vonkajší bazén je zárukou skvele prežitého leta. Vyraziť na parádnu letnú dovolenku môžete s celou rodinou alebo v páre so svojou drahou polovičkou. Užijete si tu v súkromí mnoho intímnych chvíľ s tými, ktorých máte najradšej. Zvoliť si pre spoločné dobrodružstvá môžete tiež vírivku, či už vnútornú alebo vonkajšiu.

Vonkajší bazén býva tiež často krytý, a nie je tak problém si tu zaplávať aj v prípade, keď počasie práve nepraje. Po zvyšok roka dajte šancu luxusnému objektu s vnútorným bazénom, aby ste sa na to, čo sa deje za oknom, nemuseli vôbec brať ohľady.

Dovolenku pri vode nič nenahradí. Dávate pred bazénom prednosť skôr prírodnému kúpaniu? Nie je problém. Pobyt pri priehrade alebo pri jazere splní vaše očakávania a zaistí perfektnú dovolenku v obklopení prírodných krás.