Blog

Čo ste o Poľsku nevedeli
TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TRAVEL HACKING 9. 1. 2019

Čo ste o Poľsku nevedeli

Ako dobre poznáte našich susedov? V Poľsku si zaplávate v mori, na pláži pozbierate zlato a nájdete tu aj Benátky alebo najrozľahlejší hrad na svete. Od krajiny s viac ako tisícročnou históriou nič menej ani nečakajte.

Čo ste o Taliansku nevedeli
TRAVEL HACKING 3. 8. 2018

Čo ste o Taliansku nevedeli

Ako žijú Taliani, koľko kávy vypijú a akému športu fandia? Kde sa pripravuje najlepšia pizza na svete? Spoznajte s nami Taliansko, kolísku renesancie a opery, štát rozdelený na desiatky jedinečných regiónov. Toskánsko, Lombardia alebo Kampánia, začíname!

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky
TO NAJLEPŠIE, TIPY TÍMU ZĽAVOKING 18. 7. 2018

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky

Hunguest Hotels je preslávená maďarská sieť hotelov, ktorá ponúka ubytovanie v 22 hoteloch rozmiestnených v štyroch krajinách. Najviac ich nájdete v turisticky obľúbených častiach Maďarska. Vyznačujú sa vysokou kvalitou služieb a ochotným personálom.

Cestovný denník: Apartmány Termál
CESTOVNÝ DENNÍK 5. 7. 2018

Cestovný denník: Apartmány Termál

Priestranný apartmán s vlastnou kuchynkou, všadeprítomná pohoda a chodba, ktorou dôjdete od izby rovno k termálnym bazénom? To je pobyt v Apartmánoch Termál v Dunajskej Strede. Neváhajte ani chvíľu. My sme neváhali.

Cestovný denník: Šiškův mlýn
CESTOVNÝ DENNÍK 20. 6. 2018

Cestovný denník: Šiškův mlýn

Poznáme jedno údolie a poznáme v ňom pekný mlyn. Má bazén, pohodlné izby a vynikajúcu polpenziu. Zájdite si do Šiškovho mlýna a užite si rovnako peknú dovolenku, ako sme si tam užili my.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK