Blog

Čo ste o Taliansku nevedeli
TRAVEL HACKING 3. 8. 2018

Čo ste o Taliansku nevedeli

Ako žijú Taliani, koľko kávy vypijú a akému športu fandia? Kde sa pripravuje najlepšia pizza na svete? Spoznajte s nami Taliansko, kolísku renesancie a opery, štát rozdelený na desiatky jedinečných regiónov. Toskánsko, Lombardia alebo Kampánia, začíname!

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky
TO NAJLEPŠIE, TIPY TÍMU ZĽAVOKING 18. 7. 2018

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky

Hunguest Hotels je preslávená maďarská sieť hotelov, ktorá ponúka ubytovanie v 22 hoteloch rozmiestnených v štyroch krajinách. Najviac ich nájdete v turisticky obľúbených častiach Maďarska. Vyznačujú sa vysokou kvalitou služieb a ochotným personálom.

Cestovný denník: Apartmány Termál
CESTOVNÝ DENNÍK 5. 7. 2018

Cestovný denník: Apartmány Termál

Priestranný apartmán s vlastnou kuchynkou, všadeprítomná pohoda a chodba, ktorou dôjdete od izby rovno k termálnym bazénom? To je pobyt v Apartmánoch Termál v Dunajskej Strede. Neváhajte ani chvíľu. My sme neváhali.

Cestovný denník: Šiškův mlýn
CESTOVNÝ DENNÍK 20. 6. 2018

Cestovný denník: Šiškův mlýn

Poznáme jedno údolie a poznáme v ňom pekný mlyn. Má bazén, pohodlné izby a vynikajúcu polpenziu. Zájdite si do Šiškovho mlýna a užite si rovnako peknú dovolenku, ako sme si tam užili my.

Cestovný Denník: Gazdovský Dvor
CESTOVNÝ DENNÍK 22. 5. 2018

Cestovný Denník: Gazdovský Dvor

Termály v Bešeňovej právom patria k najobľúbenejším na Slovensku. A penzión Gazdovský Dvor zase bezpochyby patrí k najlepším na Zľavokingu. Dohromady tvoria dokonalé spojenie pre pohodovú dovolenku.

10 najkrajších miest Európy podľa TripAdvisoru
TO NAJLEPŠIE 11. 5. 2018

10 najkrajších miest Európy podľa TripAdvisoru

Neviete, kam sa vydať na dovolenku? Máme pre vás desať najlepších destinácií, ktoré oceňujú sami cestovatelia. Nechajte si poradiť od portálu TripAdvisor, experta na cestovanie. Najkrajšie mestá Európy čakajú na vašu návštevu. Zbaľte si kufor, vyrážame!

Čo ste o Maďarsku nevedeli
TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TRAVEL HACKING 16. 4. 2018

Čo ste o Maďarsku nevedeli

Maďarsko je opomínanou, avšak veľmi zaujímavou turistickou destináciou. Za návštevu stojí nielen metropola Budapešť a jazero Balaton, ale aj množstvo termálnych kúpeľov, vinárske regióny pod ochranou UNESCO či severná horská oblasť so starobylými hradmi.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK