Pobyt s vírivkou

Túžite sa na chvíľku zbaviť všedných starostí? Vo vírivke sa stres spoľahlivo rozpustí a vy tak môžete v pokoji relaxovať ďaleko od všetkých svojich problémov. Chata s vírivkou je ideálnym miestom na trávenie zimnej i letnej dovolenky. Či už sa rozhodnete cez deň podnikať čokoľvek, večer sa vždy vrátite do pohodlného ubytovania so súkromným wellness.
Načítavam ponuky...

celkom 284 ponúk


Niet lepšieho odpočinku ako sa odovzdať bublinkám vo vírivke. Na dovolenke so súkromným wellness môžete dať stresu zbohom. Masážne trysky a príjemne teplá voda uvoľní vaše stuhnuté telo aj zaneprázdnenú myseľ. S čistou hlavou si potom môžete užiť zimnú alebo letnú dovolenku s tými najbližšími.

Prečo si zvoliť chatu či chalupu s vírivkou?

Najmä po dni strávenom na zjazdovke budete za vírivku priamo v ubytovaní nesmierne vďační. Doprajete si zaslúžený relax a nechajte skrehnuté telo zohriať sa, či už vo vnútornej, alebo vonkajšej vírivke. Aj v lete vám bublinky prídu vhod. Po vysokohorskej túre v Krkonošiach alebo Jeseníkoch relax určite oceníte. Keby vám náhodou teplá voda predsa len nestačila, môžete si prenajať ubytovanie so saunou.

Intímne ubytovanie s vírivkou je ideálnym pobytom pre páry. Spoločne zažijete nezabudnuteľné romantické momenty, najlepší odpočinok je totiž ten s milovanou osobou nablízku. V prenajatej chate budete mať dostatok súkromia a venovať sa tak môžete len a len sebe navzájom.

Chcete si najskôr ako sa patrí zašportovať? Žiaden problém. Vyberte si ubytovanie blízko cykloturistických trás, vyrazte za turistikou alebo si zahrajte golf. Po výkone na vás bude čakať hrejivá vírivka.