Ubytovanie v zrube

Túžite po rozprávkovom ubytovaní? Prenajmite si zrub priamo od majiteľa a užite si romantické momenty v útulnej drevostavbe. Dovolenku strávite v srdci prírody, kde si doprajete maximum pokoja a pohodlia. Nenechajte sa rušiť a relaxujte vo vírivke alebo saune v zrube, ktorý bude slúžiť len vám.
Načítavam ponuky...

celkom 25 ponúk


Zostaňte v tesnom kontakte s prírodou a užite si pokojné chvíle vďaka nezabudnuteľnej dovolenke v zrube. Každé ráno vás môže prebúdzať spev vtákov a raňajkovať budete v obklopení tichej, nedotknutej krajiny. Prenajmite si zrub priamo od majiteľa a nechajte za chrbtom mestský život a všetky starosti.

Kde si prenajať zrub priamo do majiteľa?

Unikátne drevostavby bývajú ukryté v prírode, vďaka čomu si môžete užiť naozajstný a ničím nerušený relax. Naplno sa necháte prestúpiť krásou českej krajiny, ktorá vám poskytne príležitosť na váš útek z civilizácie. Zrub v prírode navyše pozýva na turistiku, cykloturistiku alebo napríklad rybolov.

V lete dajte určite prednosť ubytovaniu pri vode, aby ste sa mali kde schladiť, ak vás prepadnú vysoké teploty. Nespočetne chát neďaleko prírodného kúpania nájdete napríklad v južných Čechách alebo na južnej Morave. Pokojné chvíle pri vode si však doprajete aj vo zrube v horách.

Prenájom zrubu priamo od majiteľa sa však vyplatí aj v zimných mesiacoch. Cez deň sa môžete vyblázniť na zjazdovke a večer si oddýchnu v útulnom útočisku. Obzvlášť spokojní budete s vnútorným krbom alebo saunou, ktoré vás zahrejú po dlhom dni na kopci.