Letná dovolenka 2023

Kto by nemiloval letnú dovolenku? Slnečné lúče prehrejú celé telo, voda ho zase príjemne osvieži a nálada? Tá už snáď ani nemôže byť lepšia. Či už chcete počas letných prázdnin relaxovať, alebo spoznávať nové miesta, vyberte si jednu z chát a chalúp na leto 2023 a nechajte na slnku roztopiť všetky svoje starosti.
Načítavam ponuky...

celkom 2509 ponúk


Leto je tu a rodinná dovolenka volá. Vydajte sa kamkoľvek vás vaše srdce ťahá a majte na pamäti, že na dokonalý pobyt nemusíte cestovať za hranice Slovenskej či Českej republiky. Veľa zážitkov na vás čaká aj u nás, napríklad na jednej z chát a chalúp na leto 2023.

Kam vyraziť na letnú dovolenku 2023?

Ste dušou športovci? Potom si možno užijete dovolenku s turistikou. V takom prípade sa ubytujte v horách, aby ste to mali blízko k hrebeňovým túram. Pokiaľ dávate prednosť jazde na bicykli, o cykloturistické trasy nie je u nás núdza. Využiť môžete však aj ďalšie príležitosti k aktívnemu odpočinku – čo tak napríklad golf alebo rybolov?

Vyhľadávate skôr relax? Potom ste tu tiež správne. V našej ponuke nájdete nespočetné množstvo wellness pobytov, ktoré vám urobia dobre na tele i duši. Súkromná vírivka alebo vlastný vonkajší bazén vám v lete rozhodne vykúzli úsmev na tvári.

Čo by to bolo za leto bez kúpania. Siahnite po chate pri vode, aby ste to k pokojnej vodnej hladine nemali ďaleko. Či už chcete zostať celé dni naložení v neďalekom bazéne, alebo sa pri vysokých teplotách radšej schladíte na prírodnom kúpalisku, vaše priania sa splnia s jednou z letných chát a chalúp.