Luxusný pobyt

Ničím nerušený odpočinok, moderný dizajn a jedinečný komfort. To všetko získate, keď siahnete po jednej z luxusných chát a chalúp. Tešiť sa môžete na súkromné wellness, saunu, vírivku alebo krásnu prírodu v okolí. Nech už máte počas dovolenky akúkoľvek predstavu, luxusný objekt prekoná vaše očakávania.
Načítavam ponuky...

celkom 129 ponúk


Chcete si dopriať prepychovú dovolenku? Potom si zvoľte jednu z luxusných chát a chalúp z našej ponuky. Či už vyrážate v páre, s celou rodinou alebo s priateľmi, užijete si spoločné chvíle odpočinku. Istotou je komfortné zariadenie a dostatok súkromia.

Ako si zvoliť luxusnú chatu na prenájom?

Luxusná chata sa nemusí vynímať v ruchu veľkomesta. Zamierte objavovať slovenskú a českú krajinu a siahnite po prekrásnom ubytovaní v prírode. S chatou pri lese to budete mať pár krokov do oázy prírody. Obklopí vás nebývalé pohodlie a pokoj a po celú dobu pobytu budete dýchať čerstvý vzduch. Bývať blízko prírody pre vás bude mať aj ďalšiu výhodu, môžete sa venovať športom. V zime vyrazíte na zjazdovku a v lete si užijete napríklad golf.

Ten najlepší pobyt zo všetkých je pobyt s wellness. V našej ponuke narazíte na pobyty s vírivkou alebo saunou. V lete vám zase príde bezpochyby vhod vonkajší bazén, kde sa príjemne schladíte v prípade, že teploty vystúpia nahor. Ani v zime sa však vody vzdávať nemusíte. Vo vnútornom bazéne s termálnou vodou si zaplávate kedykoľvek počas roka.

Luxusný objekt sa môže tiež hodiť na organizáciu rôznych akcií. Čoskoro si poviete áno? Prečo si nezvoliť chatu vhodnú na svadbu a veľký deň tak náležite osláviť v dokonalom prostredí. Naplánovať si môžete tiež rodinné oslavy narodenín alebo nezabudnuteľný Silvester s priateľmi.