Pobyty v meste Mezőkövesd

Maďarské mestečko Mezőkövesd leží na severovýchode krajiny a len 22 km od známeho kúpeľného mesta Eger. Samotný Mezőkövesd je tiež preslávený svojimi termálnymi kúpeľmi, vedľa ktorých stojí tiež aquapark. Oddych aj zábavu v liečivej vode si tu teda doprajete po celý rok.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Maďarsko je známe najmä pre svoje kúpeľné mestá a v prípade mestečka Mezőkövesd tomu nie je inak. Toto malebné mesto v severovýchodnom Maďarsku je lákavou destináciou pre turistov, ktorí hľadajú relax, autentickú maďarskú atmosféru a kultúrne dedičstvo Maďarska. Toto mesto je totiž známe najmä svojimi termálnymi kúpeľmi, bohatým folklórom a tradičnými remeslami.

Za báječným relaxom do mestečka Mezőkövesd

Keď už cestujete takú diaľku, doprajte si poriadne rozmaznávanie! Objednajte si pobyt s neobmedzeným wellness alebo rovno ubytovanie priamo prepojené s kúpeľmi. Tunajšie najznámejšie kúpele Zsóry sú jedny z najväčších termálnych kúpeľov v Maďarsku a ich minerálne vody majú blahodarné účinky na telo a myseľ. Zaobstarajte si pobyt, v ktorého cene je aj vstup do týchto termálnych kúpeľov.

Ak ale vaša dovolenka nemá byť len o povaľovaní sa, ale chcete do života pridať trochu pohybu, hľadajte pobyty s požičaním bicyklov. Môžete na nich dôjsť napríklad až k Tiszta-szín víztározó – umelému jazeru, ktoré slúži ako rekreačná oblasť a poskytuje možnosti kúpania, vodných športov a relaxácie. Tu si môžete užiť pohodový deň na pláži, prechádzku okolo jazera alebo využiť ponuku vodných aktivít.