Dovolenka v Kladskej kotline

Nechajte sa očariť Kladskou kotlinou. Tento pestrý región v sebe spája autentickú prírodu, bohatú históriu a prvotriedne kúpele. Hory Stolowe a Bystřice, kúpeľné strediská Kudowa-Zdrój a Duszniki-Zdrój - to sú najväčšie atrakcie juhozápadného Poľska. Vyberte si pobyt v Kladskej kotline a podľahnite jej osobitému čaru.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Spa Medical Dwór Elizy *** sme si rodinou veľmi užili. Obrovskou výhodou je poloha hotela - len 19 km od hraníc s Českom, a navyše sa nachádza v krásnom prostredí. Izba s prístelkou poskytovala dostatok priestoru pre troch hostí. Mali sme z nej výhľad do kúpeľného parku, kam sme veľmi radi chodili na prechádzky. Raňajky aj večere podávané v modernej reštaurácii mali formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tak pri raňajkách aj večeri doprial podľa vlastnej chuti a všetci sme boli nadmieru spokojní.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznícka podpora

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Stačí len prejsť hranice Česka s Poľskom a ocitnete sa v krásnej krajine Kladskej kotliny. Populárna oblasť láka na panenskú prírodu aj kúpeľné strediská, a tak si tu na svoje prídu ako milovníci relaxu, tak aktívni výletníci. Čo na pobyt v Kladskej kotline podniknúť?

Čo všetko vám prinesie pobyt v Kladskej kotline? Kúpele, prírodu a veľa vyžitia

Kladská kotlina sa nachádza na juhu Poľska a obklopujú ju Orlické, Bystrické a Stolové hory. Oblasť tak ponúka množstvo príležitostí na aktívne vyžitie všetkého druhu. Turistika, lyžovanie, cyklistika alebo bežky - každý si tu vyberie to svoje.

Vydajte sa napríklad na horu Veľká Hejšovina alebo sa zatúlajte do Bludných skál, len dajte pozor, aby ste z tohto skalného bludiska našli zase cestu von. Chcete ešte viac adrenalínu? Potom zavítajte na bobovú dráhu alebo lanové centrum v Polanici.

V Kladskej kotline vyvierajú minerálne pramene, ktorých liečebnú silu si môžete otestovať v kúpeľoch Kudowa Zdrój alebo Duszniki Zdrój. Užijete si tu rozprávkové wellness pobyty, ktoré prospejú vášmu telu i duši. Tešiť sa môžete na prechádzky kúpeľným parkom, relax vo vírivke či saune a profesionálne procedúry.