Pobyty a dovolenka s pivnými kúpeľmi

Vychutnajte si šumenie bubliniek v zlatistom moku, no tentoraz trochu inak. Ponorte sa do liečivého pivného kúpeľa a doprajte zaslúžený odpočinok svojim svalom, srdcu i mysli. Pivné kvasnice majú vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu B naviac priaznivý vplyv na pokožku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Celý pobyt sme si naozaj užili. Na recepcii hotela nás vrelo privítali a všetko nám vysvetlili a ukázali. Najviac sa nám páčilo prostredie hotela s vonkajším posedením, kde bol pokoj a každý si mohol nájsť svoj kútik a večer si oddýchnuť pri poháriku niečoho dobrého. Areál a všetky priestory hotela boli čisté a upravené. Je vidno, že sa tu o všetku zeleň príkladne starajú. Milovníkom starých čias musíme určite odporučiť návštevu Múzea starých amerických vozidiel JK Classics.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím


Klasické kúpele pozná každý. Česko, ktoré je plné milovníkov piva, sa však môže pochváliť aj originálnymi pivnými kúpeľmi alebo minimálne hotelmi a penziónmi, ktoré ponúkajú populárne pivné procedúry!

Užite si relaxáciu pri pivnom kúpeli

Jedinečná chmeľová relaxácia nie je len príjemná, ale aj zdravá. Je známe, že pivo má silné detoxikačné účinky a zároveň pôsobí regeneračne na vlasy, kožu a nervovú sústavu. Pri kúpeli navyše môžete popíjať pivo, aby ste liečivé účinky podporili aj zvnútra. Niekedy vás čaká aj vynikajúce tematické občerstvenie k pivu.

Po pivnom kúpeli väčšinou nasleduje teplý zábal (zabalíte sa do teplučkej deky) a relaxácia na lehátku. Aj pri tej si môžete dopriať džbánik zlatistého moku. Často si potom odpočinok môžete ešte za príplatok predĺžiť trebárs vo vírivke, saune alebo pri masáži.

Nepotrpíte si na pivo? Tak to pre vás máme dobrú správu! Pivné kúpele spravidla ponúkajú rôzne druhy kúpeľov, nielen tie pivné. Zvoliť si tak môžete napríklad vínny, bylinný, aroma či iný kúpeľ.