Pobyt v poľských Beskydách

Beskydy zasahujú hneď do troch štátov. Vyrazte po Slovensku a Česku tiež do Poľska a pokorte tunajšie vrcholy. Môžete tiež zísť parádne zjazdovky alebo sa prejsť po tunajších stráňach a kopcoch.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Pohorie Beskydy zasahuje hneď do troch štátov - Slovenska, Česka aj Poľska. Ak už slovenskú aj českú stranu hôr poznáte, je načase spoznať aj tú u našich severných susedov. Uvidíte, že sa tu budete môcť oddávať aj mnohým zaujímavým aktivitám.

Poľské Beskydy - raj turistiky aj zimných športov

Najobľúbenejšou činnosťou v Beskydách je jednoznačne turistika po bohatej spleti turistických chodníkov. Medzi turistami najvyhľadávanejšie trasy patrí jednoznačne 2 km dlhý česko-poľský pohraničný hrebeň spájajúci hory Veľký Stożek a Veľká Čantoryje, na ktorej sa vypína známa rozhľadňa. Zavítať môžete tiež na najvyšší vrch poľských Beskýd - Babiu horu (1 725 m n. m.). V zime sa zas nechajte zlákať na lyžovačku v Ski areáli Szczyrk alebo v Ski areál Czantoria - Ustroń, alebo spoznajte poľské Beskydy na bežkách.

Po turistike či lyžovačke si doprajte poriadnu dávku oddychu v Aquaparku Tropikana, ktorý sa nachádza v meste Wisła. Kým vy budete odpočívať v relaxačných bazénoch alebo v saunovom svete, vaše deti sa môžu vyblázniť na 5 toboganoch. Ak dáva skôr prednosť odpočinku v komornej atmosfére, zarezervujte si pobyt so vstupom do wellness a užívajte si pohodu vo vírivke alebo v saune priamo vo vašom ubytovaní.