Dovolenka na chalupe

Chalupa na vidieku vám zaistí dokonalé leto pri vode aj perfektnú zimu na zjazdovke. Prenajmite si chalupu priamo od majiteľa a užite si tak príjemný pobyt s dostatkom súkromia. V našej ponuke narazíte ako na priestranné chalupy, ktoré pojmú desiatky ľudí, tak menšie chalúpky vhodné pre rodiny s deťmi. Tak ktorá vám padne do oka?
Načítavam ponuky...

celkom 647 ponúk


Plánujete dovolenku, ale nevyhovuje vám žiadny hotel či apartmán? Čo tak si prenajať celú chalupu priamo do majiteľa a mať tak počas celého pobytu absolútne súkromie? Vybrať si môžete zo stoviek tradične českých chalúp, v ktorých je radosť zložiť hlavu.

Kde si prenajať chalupu priamo od majiteľa?

Či už sa na dovolenke rozhodnete podnikať čokoľvek, chalupa vám poskytne príjemné útočisko so všetkým, čo k tomu patrí. V zime sa zohrejete pri krbe alebo v saune. V lete sa zase vďaka klimatizácii kvalitne vyspíte alebo si užijete chvíle pohody na kvitnúcej záhrade s grilom.

Ubytujte sa v prírode, kde si užijete predovšetkým pokojné rozjímanie v tieni vysokých stromov. Môžete len odpočívať, napríklad pri prírodnom kúpaní alebo vyraziť na túru.

Chalupu si ale nemusíte prenajímať iba na dovolenku. Využite jej priestory napríklad pre rodinné oslavy alebo v nej usporiadajte nezabudnuteľnú svadbu. Objekty majú obvykle veľkú kapacitu a pojmú až desiatky hostí, skvele poslúžia aj ako zázemie pre vonkajšiu svadbu. Útulná chalupa vám príde vhod aj na Silvestra, kedy si s priateľmi spoločne pripijete na nový rok.