Prírodné kúpanie v blízkosti ubytovania

Prírodné kúpanie v obklopení lúk a lesov. Čo viac si priať? Krásnych priehrad, rybníkov alebo zatopených lomov by ste sa v Česku napočítali veľa. Ak túžite po dokonalej dovolenke pri vode, zvoľte si ubytovanie blízko prírodného kúpaliska a nechajte na slnku vypariť všetky svoje starosti. Idylku na pláži vám nič nepokazí a letná dovolenka vám dodá energiu, z ktorej budete čerpať po zvyšok roka.
Načítavam ponuky...

celkom 902 ponúk


Prírodné kúpanie v Česku ponúka pre každého niečo. Môžete sa opaľovať na lúke, poriadne si zaplávať alebo sa nechať pohupovať na člne. V niektorých areáloch nechýbajú ani šmykľavky a tobogany, ktoré deťom vykúzlia úsmev na tvári. Pokiaľ si vyberiete chatu pri vode, môžete podniknúť aj mnohé iné dobrodružstvá. Požičajte si vodný bicykel alebo lodičku a prejdite sa po pokojnej hladine alebo vyskúšajte vodáctvo.

Kde nájsť ubytovanie s prírodným kúpaním v blízkosti?

Za vodnými radovánkami môžete zamieriť do južných Čiech, kde určite nehrozí, že by ste sa nemali kde vykúpať. Jedno z najkrajších prírodných kúpaní zažijete na Orlíku. Za návštevu však stojí aj rybník Rožmberk neďaleko Třebone, kde zažijete nezabudnuteľné romantické momenty.

Južná Morava je ideálna ako na dovolenku s deťmi, tak pre romantický pobyt v páre. O prírodné kúpanie tu nie je núdza. Vyskúšajte napríklad vodnú nádrž Letovice alebo sa ubytujte v Pasohlávkach a zaplávajte si v Novomlýnskych nádržiach a okolitých jazerách.

Chybu neurobíte, ani keď siahnete po ubytovaní v horách. Vyraziť môžete na horské výstupy, k vode to ale budete mať vždy blízko. Jedným príkladom za všetkých je Lipno na Šumave. Užiť si čas pri vode môžete tiež v Orlických horách, napríklad pri priehrade Pastviny.