Pobyty v Budapešti

Budapešť - historická metropola na Dunaji. Navštívte jedno z najkrajších miest Európy i sveta. A to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli svetovo známym kúpeľom Gellért, Széchenyi a ďalším.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v T62 Hoteli *** sme si užili od začiatku do konca. Izby aj všetky priestory majú pop-artový dizajn vyšperkovaný štýlovými maľbami a originálnym vybavením. Toto miesto tak odporúčam všetkým, ktorí vyhľadávajú jedinečné a zaujímavé ubytovanie. Bufetové raňajky boli vynikajúce a pestré, takže nás nabili energiou na celý deň v Budapešti. Obrovskou výhodou hotela je jeho umiestnenie v centre mesta, a tak sa k pamiatkam ľahko dostanete mestskou dopravou, alebo aj pešo.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel Lion's Garden bol skvele vybavený a pobyt sme si veľmi užili. Čistá priestranná izba mala pôsobivý výhľad a ochotnému personálu na perách nikdy nechýbal úsmev. Bufetové raňajky s obrovským výberom pokrmov nás naplnili energiou na objavovanie Budapešti, ktorá ponúka obrovskú škálu možností. Odporúčame si vyšliapnuť na Gellértovu horu a prejsť sa na bicykli cez Margitin ostrov.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Kto videl na vlastné oči Budapešť, ten sa nemôže vôbec diviť, že je označovaná za jedno z najkrajších miest v Európe. „Perla na Dunaji“ si svoje pomenovanie vyslúžila vďaka nespočtu fascinujúcich pamiatok, nádhernému nábrežiu aj vďaka rušnému kultúrnemu životu. Nechajte sa Budapešťou okúzliť aj vy a vydajte sa sem na pobyt.

Budapešť - to sú romantické zákutia, pamiatky UNESCO aj termálne kúpele

Dovolenka v hlavnom meste v sebe skrýva mnohé výhody. Nielen že budete mať všetky významné pamiatky, ako sú Budínsky hrad, Matejov chrám s vežou Rybárskej bašty či budovu parlamentu na dosah ruky. Vychutnať si tu ale môžete tiež prvotriedny prepych a rozmaznávanie, aké sa vám v menších mestách nenaskytne. Ubytujte sa preto v Budapešti v jednom z množstva luxusných hotelov z našej ponuky a zažite na vlastnej koži, aké je to žiť aspoň pár dní v luxuse na svetovej úrovni.

Okem pamiatok by ste v Budapešti nemali vynechať ani návštevu termálnych kúpeľov. Práve v hlavnom meste Maďarska sa totiž nachádza najväčší kúpeľný komplex Európy - Termálne kúpele Széchenyi. Relax v ozdravnej vode si užijete tiež v kúpeľoch Gellért so secesným interiérom alebo v kúpeľoch Lukács. Aby ste mali istotu, že návštevu budapeštianskych kúpeľov nevynecháte, vydajte sa sem na kúpeľný pobyt, kde sa môžete tešiť na kúpele pár metrov od hotela alebo na vstup do kúpeľov v cene pobytu.