Pobyt so saunou

Už vás všadeprítomná zima unavuje? Nemusíte čakať na leto, riešením môže byť aj útulná chata so saunou či infrasaunou. Pobyt v saune zahreje celý organizmus, uvoľní svalstvo a upokojí myseľ. Ubytujte sa neďaleko zjazdovky a naplno sa oddajte zimným radovánkam. Mrazu sa báť nemusíte, v súkromnej saune rozmrznete za pár minút.
Načítavam ponuky...

celkom 620 ponúk


Počítate s tým, že celú dovolenku preležíte, alebo ju chcete stráviť aktívne? Vďaka chate so saunou je možné oboje. Doprajte si dostatok kvalitného odpočinku a prospejte tak svojmu zdraviu. Saunovanie má priaznivý vplyv na telo i myseľ a vďaka vyplaveným endorfínom sa z dovolenky vrátite so širokým úsmevom na tvári.

Ako si zvoliť chatu či chalupu so saunou?

Chaty so saunou na vás čakajú vo všetkých kútoch republiky. Najviac ich oceníte, keď sa ubytujete pri zjazdovke alebo neďaleko bežkárskych trás. Na zasnežených priestranstvách zažijete veľa zábavy a až sa zimy dostatočne nabažíte, uchýlite sa k zaslúženému odpočinku v súkromnej saune. Chata so saunou je vhodným ubytovaním pre páry, ktoré si tu môžu vytvoriť báječné spomienky na spoločne strávené chvíle.

A kam za saunovaním vyraziť? Najlepšie do hôr. Naplánujte si perfektnú dovolenku napríklad v Orlických horách, Jeseníkoch alebo na Šumave. Pokiaľ sa na zamrznuté stráne nechystáte a chcete len relaxovať, zvoľte si napríklad dovolenku v Českom raji alebo južných Čechách.

V ponuke na Travelkingu nechýba ani ubytovanie s infrasaunou, ktorá obsahuje infračervený lúč a funguje ako slnečný kúpeľ. Tento typ sauny dokonale prehreje celé vaše telo, kým vzduch okolo vás zostane teplotne veľmi príjemný.