Pobyt s vonkajším bazénom

Keď vonku praží slnko a je neznesiteľné teplo i v tieni, nie je nič lepšie, ako stráviť celý deň pri bazéne. Príjemne sa schladíte, zabavíte a po zbytok roku si užijete bonus v podobe nádherne opálenej pokožky. Ale čo robiť v zime? Plavky neodkladajte - bazény s termálnou vodou bývajú otvorené celoročne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ležadlá pri okraji vonkajšieho bazéna, 30 stupňov Celzia, možnosť sa kedykoľvek osviežiť a vy. Je to lákavá predstava? Choďte za ňou do hotela, penziónu alebo iného ubytovacieho zariadenia, ktoré vám poskytne možnosť sa v lete osviežiť vo vlastnom vonkajšom bazéne (a v zime prípadne ohriať v termálnom vonkajšom bazéne).

Radšej hory, alebo centrum mesta?

Pokiaľ milujete prírodu a počas svojej dovolenky sa budete chcieť prechádzať nádhernou prírodou, vydajte sa do hôr. Vyhrajú u vás Poľské Beskydy? Alpy? Alebo zostanete verní horám na Slovensku?

Ak ste však skôr na tie menej náročné prechádzky a spoznávanie kúpeľných mestečiek, vydajte sa jednoznačne do Maďarska. Tam okrem vonkajšieho bazéna nezriedka narazíte na ubytovanie prepojené s kúpeľmi, kde vydržíte od rána do večera.