Dovolenka v Luhačoviciach

Luhačovice - najobľúbenejšie moravské kúpele. Doprajte si perfektný relax v kúpeľoch s tradíciou, ktorá siaha až do 17. storočia. Obklopený budete krásnou prírodou Bielych Karpát, nadchne vás architektúra Dušana Jurkoviča i kúpeľná kolonáda a parky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Luhačovice sú kúpeľné mestečko, jedno z najkrajších na Morave. Nájdete tu krásnu architektúru aj prírodu, kúpeľné domy aj minerálne pramene. Ak sa vám tento krát nechce do Karlových Varov ani Mariánskych Lázní, určite skúste Luhačovice!

Luhačovice, kúpeľné mesto na Morave

Užite si pobyt v Luhačoviciach plný odpočinku, prechádzok po kolonádach s kúpeľnou oblátkou v ruke, popíjania minerálnych liečivých prameňov aj výletov po miestnych pamiatkach a prírode. Za návštevu rozhodne stojí Kúpeľný park, Jurkovičov dom a mnoho ďalších okolitých stavieb. Prejsť sa môžete k jazierku lásky.

Za leňošením zamierte do Mestskej plavárne, alebo si vyberte ubytovanie s vlastným wellness centrom a užite si vírivku, saunu či bazén rovno tam. Ak si chcete naozaj oddýchnuť, vyberte si pobyt s procedúrami a užite si napríklad pivný kúpeľ v drevenej kadi, masáž či zábal.