Pobyt do 120 €

Doprajte si skvelú dovolenku za nízku cenu. Máte rozpočet len do 120 €? To vôbec nevadí, ponuka pobytov je dostatočne široká. Pozriete sa do Vysokých Tatier, k maďarskému Hévízu či na južnú Moravu a užiť si môžete aj wellness alebo vstup do kúpeľov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Na návštevu Krakova sme sa už dlho tešili a stálo to za to. Po príchode do izby nás prekvapila jej veľkosť - bola obrovská, a pritom útulná. Raňajky boli parádne, bohaté a na výber bolo snáď zo všetkého, čo človeku napadne. Večere boli taká klasika, ktorá uspokojí každého. Za návštevu rozhodne stojí hrad Wawel, a potom Soľná baňa Wieliczka. Mesto nás veľmi prekvapilo, všetko bolo krásne a čisté. Ani za tri dni sme v Krakove nestihli všetko a určite sa ešte vrátime.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodný tím


Dovolenka, za ktorú miniete maximálne 120 €, rozhodne nemusí byť len pod stanom. Samozrejme, aj kempovanie má niečo do seba, ale nemusíte sa s nižším budgetom obmedzovať len naň. Vydajte sa s nami do slovenských hôr, do poľských miest, do českých wellness hotelov aj maďarských kúpeľov.

Dovolenka snov do 120 €

Aj za 120 € si môžete užívať relaxáciu a odpočinok vo wellness hoteloch nielen u nás, ale aj v okolitých štátoch. Napríklad také Rakúsko blízko nádherným výhľadom na hory a jazerá alebo Poľsko so všetkým, čo ponúka. Keď budete mať šťastie, možno narazíte aj na pobyt pri mori, ktorý sa cenovo bude pohybovať v tejto relácii.

Samozrejme ani hory, romantika alebo pobyty plné vína nemusia vyjsť drahšie ako za 120 €. Záleží iba na vašich preferenciách a možnostiach dopravy.

Ak si chcete užiť ešte lacnejšiu dovolenku, nenecháme vás v štichu - ponúkame aj výber mnohých fajn pobytov do 60 €. Drahšie pobyty u nás máme tiež – prezrite si naše kategórie pobytov do 160 €, do 200 € alebo nad 200 €.