Parkovanie zdarma

Nie je nič jednoduchšie, než mať možnosť dopraviť sa na pobyt vlastným automobilom. Vyberte si z našej ponuky pobytov s parkovaním zdarma. Auto budete mať zaparkované blízko hotela na klasickom či stráženom parkovisku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ak si radi užívate pohodlie vlastného auta, nečudujeme sa – tento variant cestovania prináša flexibilitu a nulovú nutnosť prispôsobovania sa cestovným poriadkom. Ak teda hľadáte ubytovanie v hoteli, kde zaparkujete zadarmo a bez problému, máte šťastie, pretože existuje mnoho hotelov, ktoré túto výhodu ponúkajú.

Vďaka parkovaniu zadarmo ešte bezstarostnejšia dovolenka

Bezplatné parkovanie je parádnou výhodou, pretože vás to zbavuje starostí s hľadaním parkovacích miest a prípadnými dodatočnými nákladmi. Môžete jednoducho zaparkovať svoje auto na mieste určenom pre hostí hotela a mať ho v bezpečí a pod dohľadom počas celého pobytu. Táto výhoda je obzvlášť užitočná v prípade, keď sa ubytovávate vo veľkých mestách alebo na turisticky vyhľadávaných lokalitách, kde parkovanie môže byť náročné a drahé. Napríklad v Slovinsku pri niektorom z preslávených jazier alebo v Prahe pri centre.

Pokiaľ sa na dovolenku vydávate autom, nezabudnite si uložiť medzi obľúbené stránky našu Travelpediu. V nej pre vás zozbierame tie najlepšie tipy na výlety pre každú lokalitu. Tak ich navštívte všetky!

Nechcete alebo nemôžete ísť na dovolenku autom? Hľadajte hotely, ktoré majú zastávku autobusu alebo vlaku vzdialenú maximálne 1 kmhotely s blízkou zastávkou