Dovolenka v poľských Jizerských horách

Poľské Jizerské hory alebo Góry Izerskie vám ponúkajú krásnu prírodu v jej najčistejšej podobe. Najvyšší vrchol tohto pohoria, Wysoka Kopa, sa nachádza na poľskej strane. Môžete sa tu vydať na pešiu turistiku, pri ktorej vás obohatia nádherné výhľady, alebo si môžete oddýchnuť v kúpeľoch Świeradów-Zdrój. Vyberte si relaxačný pobyt v poľských Jizerských horách a objavte možnosti, ktoré tento región ponúka.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Počas pobytu v Krasicki Resort Hoteli & Spa *** sme úplne zabudli na starosti všedných dní. Menšia plocha izby bola bohato vyvážená priestranným balkónom s výhľadom do prírody. Wellness centrum bolo síce menšie, ale aj tak sme si v ňom parádne oddýchli. Všade v hoteli bolo perfektne čisto a najviac ma nadchla pestrá polpenzia. Všetky pokrmy boli čerstvé, veľmi chutné a výber bol skutočne bohatý. Odporúčam vyraziť za krásnymi výhľadmi na niektoré z rozhľadní, ktorých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznícka podpora

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Vydajte sa na návštevu k našim poľským susedom a spoznajte prírodné aj historické krásy, ktoré táto krajina ukrýva hneď za hranicami s Českom. Pobyt v poľských Jizerských horách vám prinesie príležitosť na dokonalý relax. Kúpeľné mestá, nádherná príroda a čistý vzduch – to sú tie najlepšie podmienky na oddych.

Pobyt v poľských Jizerských horách – relax v krásnej prírode

Doprajte si zaslúžený odpočinok na poľskej strane Jizerských hôr. Za hranicami v pohorí, ktorému Poliaci hovoria Góry Izerskie, sa môžete venovať rozmanitým aktivitám. Užijete si tu turistiku, cyklistiku alebo zimné športy, ale aj relax v kúpeľoch.

Ak potrebujete vydýchnuť a zabudnúť na všedné starosti, vydajte sa do kúpeľného mestečka Świeradów-Zdrój v Dolnosliezskom vojvodstve. Miestne liečivé pramene vám pomôžu so zdravotnými neduhmi, úsmev na tvári vám vykúzli aj panorámu poľských Jizeriek. Ak dostanete chuť na prechádzku, vydajte sa chodníkom v oblakoch a kochajte sa krásnymi výhľadmi.

Na rozhraní Jizerských hôr a Krkonôš nájdete obľúbené turistické stredisko Sklárska Poruba (Szklarska Poręba), odkiaľ sa môžete vydať za turistikou alebo cyklovýlety do okolia. Ak si trúfnete, vylezte na vrchol Vysoký kameň s horskou chatou a výhľadom až na Ještěd. Príjemný výstup si užijete aj pri výlete na Čiernu horu.