Dovolenka v Slovenskom raji

Vyberte si Slovenský raj. Jedna z najkrajších častí Slovenska láka na odpočinkový aj aktívny pobyt v akomkoľvek ročnom období. Krásna príroda a možnosti trávenia voľného času iste zaujmú ako celé rodiny, tak i zamilované páry či skupiny priateľov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Trio*** splnil všetko, čo na návštevu Slovenského raja potrebujete. Teda pohodlné prespanie so sprchou, raňajkami, večerou a po náročnom dni aj možnosť relaxovania v dostatočne veľkej vírivke a v bazéne. Zamestnanci hotela sa k nám správali veľmi pekne a boli príjemní. Čo určite odporúčam, je výlet do rokliny Suchá Belá, návšteva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokiaľ máte radi zrúcaniny, a Tomášovský výhľad. Všetko sa dá stihnúť za 3 dni, ale aby ste si tunajšie okolie naozaj užili, budú vám ešte tak 3-4 dni chýbať. Je tu naozaj čo robiť a už teraz plánujeme, ako sem zavítame znovu.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel je doslova v centre, vyjdete z neho rovno na hlavnej ulici Spišskej Novej Vsi, takže je perfektným východiskovým bodom na výlety predovšetkým do Slovenského raja, ale aj do Vysokých Tatier. Hotelový personál je ústretový, príjemný a profesionálny, izby sú útulné a čisté a na raňajkách sme sa vždy dobre najedli.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Len na jednom mieste na Slovensku môžete navštíviť ako neopakovateľné prírodné krásy, tak aj kultúrne pamiatky zapísané na Zozname UNESCO. Reč je o Slovenskom raji, ktorý vás nadchne fantastickými turistickými trasami, skalnými stenami na lezenie aj možnosťami odpočinku. Vydajte sa sem na pobyt s rodinou či vo dvojici a spoznajte všetky jeho lákadlá.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Slovenskom raji?

Polovicou úspechu každej skvelej dovolenky je výber ideálneho ubytovania. V Slovenskom raji to nie je inak, preto tu nájdete pestrú ponuku rodinných penziónov aj luxusných hotelov. Mnohé z nich disponujú i vlastným wellness centrom alebo bazén, a tak počas pobytu budete mať o relaxáciu postarané. Ak chcete mať istotu, že si budete užívať skutočné pohodlie a kvalitné služby, všímajte si pri pobytoch označenie „Osobne overené“. To je dôkazom, že hotel navštívil člen tímu Travelking a hostia sa na pobyt radi vracajú.

Potom vám už nič nebude stáť v tom, aby ste si dovolenku v Slovenskom raji vychutnali naplno. Hlavným lákadlom sú tu rozhodne početné turistické chodníčky doplnené o lávky, rebríky a mostíky vedúce ponad potôčiky a vodopády padajúce zo skál. Za skutočne fantastickým výhľadom do širokého okolia vyrazte na Tomášovský výhľad. Ak dostatočne veríte svojej kondícii a máte chuť na trochu adrenalínovejší zážitok, vydajte sa na prechod Sokoliou dolinou so Závojovým vodopádom, ktorá patrí k divokejším dolinám Slovenského raja. S deťmi či na romantickú prehliadku sa potom vyberte na Spišský hrad, ktorý je vďaka svojej impozantnosti zapísaný medzi pamiatky UNESCO.

Chystáte sa do Slovenského raja na víkendový pobyt a neviete, kam sa v ňom ešte vydať? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára, kde sme všetko naplánovali za vás.