Pobyty v Podhájskej

Užite si dovolenku pri slovenskom "Mŕtvom mori" v Podhájskej. Vyberte si z našej širokej ponuky a zvoľte si pobyt plný wellness a procedúr presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Mestečko Podhájska leží v okrese Nové Zámky. Nájdete tu niekoľko krásnych kostolov, neďaleko leží tiež kláštor Mariánska Čeľaď či pútnické miesto Studnička. Hlavným dôvodom, prečo sem mieria turisti z celého Slovenska i okolitých štátov, sú však kúpele.

Za kúpaním a leňošením do Podhájskej

Od roku 1973 bolo v Podhájskej v prevádzke termálne kúpalisko. To funguje dodnes, teraz však už bez minerálnej vody. Leňošiť tu môžete v niekoľkých vnútorných i vonkajších bazénoch, nechýbajú ani tobogany a ďalšie atrakcie pre deti aj dospelých. V areáli sa nachádza aj obľúbené Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness).

To stále nie je všetko. Priamo v Podhájskej nájdete i Rímske kúpele s veľkým sedacím bazénom, vírivkou, Kleopatriným kúpeľov, saunami aj kozmetikou a pedikúrou. S deťmi zase môžete navštíviť 3D kino Central Park.

Ak chcete mať istotu, že váš pobyt bude dokonalý, pozerajte sa po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.

Perfektná dovolenka v Podhájskej sa dá stihnúť aj za jeden predĺžený víkend. Neveríte? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára a nechajte sa zlákať tipmi na výlet.