Pobyt v Znojme

Vydajte sa do Znojma za dobrým vínom, krásnou architektúrou alebo prechádzkou pozdĺž rieky Dyje či okolo priehrady.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Víkend v Znojme sme si naozaj užili. Zariadenie hotela aj izby je staršie, ale na dvojdňový pobyt stačilo. Z izby sme mali krásny výhľad na divadlo a priľahlý park. Z polpenzie musíme pochváliť predovšetkým večere, kde sme si mohli hlavné jedlo vybrať z troch variantov. Ja môžem odporučiť napríklad bravčový rezeň, ktorý bol naozaj veľký a chutný. V Znojme odporúčam návštevu podzemia a historického centra. My sme vyrazili aj do prírody, na Vyhliadku Kráľov stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Južná Morava je kraj vína a krásnych pamiatok. A presne to nájdete aj v Znojme, ktoré leží na okraji Národného parku Podyjí a ponúka naozaj skvelé miesta na navštívenie aj videnie. Či už sa sem budete chcieť vydať na vinársky či wellness pobyt, určite si vyberiete.

Kam za vínom, uhorkami i pamiatkami? Jedine do Znojma!

Je vaším hlavným dôvodom návštevy Znojma víno, vínne pivnice či múzeum vinárstva? Prezrite si ponuku pobytov, kde máte fľašu vína či degustáciu v cene balíčka.

Ak vás lákajú skôr pamiatky, vyrazte na Znojemský hrad s rotundou sv. Kataríny a na Radničnú vežu. Za návštevu stojí aj Znojemské podzemie. Ak chcete váš pobyt oživiť, vypravte sa sem v čase konania niektorej z populárnych akcií -Znojemské historické vinobranie, Pivné slávnosti, Slávnosti uhoriek a ďalšie.