Pobyt do 60 €

Dovolenka za pár drobných? Žiadny problém. Vyberte si z pobytov za najnižšiu cenu a neminiete viac ako 60 €. Aj za také peniaze si ale môžete dopriať kúpeľný pobyt, výpravu do hôr alebo výlet za pamiatkami európskych metropol.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na môj prvý pobyt v Mariánskych Lázňach bol Hotel Flora *** skvelou voľbou. Vďaka jeho lokalite sme to k najbližšej kolonáde mali doslova iba pár krokov. Izba bola menšia, ale moderná a čistá. Milo nás prekvapila aj strava, a to predovšetkým trojchodové večere, pri ktorých bola možnosť voľby zo 4 hlavných jedál. Z okolitých výletov určite odporúčam navštíviť park Boheminium, kde môžete vidieť miniatúry všetkých najkrajších stavieb Českej republiky.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager
Overené Travelkingom

“V Hoteli La Bohemia som si pripadal, akoby som sa vrátil do obdobia baroka s jeho krásnymi freskami, nábytkom aj interiérom. Z balkóna som mal navyše krásny výhľad na promenádu. Pobyt by som odporučil každému, kto má rád rozhľadne - len kúsok od hotela som ich navštívil hneď niekoľko. Blízko je aj niekoľko prameňov liečivej minerálnej vody. Do kanistra si ju síce nabrať nemôžete, ale kto by odolal a nenaplnil si aspoň pár fľaštičiek.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Budget-friendly dovolenka je niekedy všetko, čo si aktuálne chcete alebo môžete dovoliť. Dobrá správa je, že lacná dovolenka neznamená chudobná dovolenka. Dokážeme vám, že sa zvládnete zmestiť do rozpočtu do 60 €, a pritom si užiť nezabudnuteľnú dovolenku. Máme pre vás tipy na príjemné a cenovo dostupné pobyty, nech už sú vaše preferencie v type pobytu akékoľvek.

Za 60 € do prírody aj do wellness

Úplne najlacnejšie vás môže vyjsť dovolenka napríklad v kempe. Kempovanie má rozhodne svoje kúzlo - prebudiť sa uprostred prírody, na dosah mnohých výletným možnostiam... Samozrejme kempovanie ale nie je pre všetkých. Rovnako si môžete vybrať lacný pobyt v prírode v penzióne alebo v chate.

Za 60 € si môžete užiť relaxáciu a odpočinok vo wellness hoteli. Tieto pobyty obvykle zahŕňajú ubytovanie na jednu noc v izbe pre dvoch, voľný prístup do wellness centra, bazénu a/alebo sauny. V závislosti na ponuke môžete tiež dostať masáže alebo kozmetické procedúry.

Chcete poznávať krásy miest?

Mestské pobyty sú tiež skvelou možnosťou v cenovom rozpätí do 60 €. Vyberiete si menšie mesto s bohatou históriou a kultúrou, ktoré ponúka zaujímavé miesta na návštevu. Zlákajú vás (Český Krumlov, Kutná Hora, Znojmo) alebo skôr väčšie mestá ako Praha, Brno alebo Olomouc? V týchto mestách môžete nájsť ubytovanie v hosteloch alebo menších hotelíkoch za priaznivé ceny. Preskúmajte pamiatky, navštívte múzeá a galérie, ochutnajte miestne kulinárske špeciality a prechádzajte sa po malebných uličkách.

Ak vám nevadí si priplatiť, pozrite sa do našej kategórie pobytov do 120 €, do 160 €, do 200 € alebo nad 200 €.