Pobyt v hoteli

Uprednostňujete na dovolenke pohodlie a radi si doprajete služby navyše? Hotel je pre vás jasnou voľbou. Miesto, kde sa krásne vyspíte, skvele najete, doprajete si wellness alebo izbovú službu. Wellness, horský alebo hotel na námestí, to už je na vás

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli La Luna **** úplne prekonal moje očakávania v tom najlepšom zmysle. Hotel sa nachádza v najzelenšej časti ostrova Pag a všetky jeho priestory sú skvele udržiavané a dokonale čisté. V izbe s balkónom a výhľadom na more sme sa cítili ako doma a nič nám nechýbalo. Stravovanie vo forme all inclusive nemalo chybu - od rána do večera bol k dispozícii dostatok vynikajúceho jedla i pitia vrátane alkoholu. Hotel má krásnu pláž s ležadlami aj veľký vonkajší bazén, v dochádzkové vzdialenosti je navyše niekoľko pekných prírodných pláží. Miestom ako stvoreným na odpočinok je wellness so saunovým svetom, bazénom a vírivkou. Ostrov Pag je navyše miestom plným atraktívnych výletných cieľov, takže sa tam veľmi rada vraciam. Nabudúce pokojne znova do tohto hotela!”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Pobyt v hoteli znamená, že si budete užívať komfort na prvotriednej úrovni, skvelé služby od profesionálneho personálu a možno aj niečo extra. Zárukou kvality u nás v Travelkingu je hlavne označenie Osobne overené, pod ktoré spadá stále viac hotelov nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách.

Kam za najlepšími hotelmi u nás a v susedných krajinách?

Na Slovensku môžete nájsť parádne hotely ako uprostred krásnej prírody, tak aj pri termálnych prameňoch a v mestách. Medzi tie najprepychovejšie, kam sa hostia vždy radi vracajú, patrí jednoznačne Hotel Panorama **** vo Vysokých Tatrách. Filmové hviezdy svetového formátu a všetci milovníci kúpeľov zas radi navštevujú Hotel Most Slávy *** v Trenčianskych Tepliciach. Najbližšie k termálom budete mať z Hotela Thermalpark ***, ktorý sa nachádza priamo v budove Thermalparku v Dunajskej Strede. Perfektným hodnotením hostí sa pýši tiež Alexandra Wellness Hotel *** v Nízkych Tatrách, kde si užijete relax vo wellness aj turistiku v nedotknutej prírode.

Zahanbiť sa nedajú ani hotely v Česku, spomedzi ktorých vďaka skvelému hodnoteniu vyčnievajú ASTORIA Hotel & Medical Spa **** priamo v centre Karlových Varov či liberecký Wellness Hotel Babylon **** prepojený so známym aquaparkom a zábavným komplexom. Do Maďarska zas vyrazte na relax v kúpeľnom Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa **** alebo do Hotela Stáció **** pri Budapešti. Svojím luxusom vás určite nadchne tiež Hotel Radisson Szklarska Poręba **** v Poľsku. Turistiku v Alpách aj lyžovanie po zasnežených svahoch si zas naplno vychutnáte pri pobyte v Hoteli Unterberghof **** v Rakúsku. A to je len malá vzorka z prvotriednych hotelov z našej ponuky.

Na čom si v hoteli pochutnáte?

Špeciality šéfkuchára či výborná miestna kuchyňa vám celý pobyt ešte viac spríjemnia. Stačí si už len vybrať, aký rozsah stravovania vám vyhovuje najviac.

Pri pobyte s raňajkami sa každé ráno posilníte slanými aj sladkými dobrotami priamo v hotelovej jedálni, cez deň potom budete mať neobmedzený čas na turistiku v prírode, kúpanie sa v termáloch či spoznávanie pamiatok a lokálnych delikates.

Pobyt s polpenziou vám zaručí príjemný balans - pri každodenných raňajkách a večeriach v hoteli vám hlad určite nehrozí, zároveň môžete miesto vašej dovolenky spoznávať aj prostredníctvom chuťových buniek počas obeda.

Svoje výhody má tiež stravovanie formou plnej penzie alebo all inclusive, kde si jedlom počas celej dovolenky nemusíte vôbec lámať hlavu. Tešiť sa môžete na výdatné raňajky, chutné obedy a večere, a zriedkavé nie sú ani drobnosti na zahryznutie medzi hlavnými pokrmami.

Relaxujte priamo v hoteli

Je načase si poriadne oddýchnuť - veď preto ste vyrazili na dovolenku, nie? Kvôli oddychu vo vírivke či v saune nemusíte ani opustiť hotel, mnohé z nich disponujú vlastným wellness centrom, alebo sú priamo prepojené s kúpeľmi. V rámci balíčka sa preto môžete tešiť na plávanie v bazéne, relax počas masáží či procedúr, aj na vírivky a sauny. To všetko si môžete dopriať tiež v súkromí v privátnom wellness. A ktoré pobyty sú rozhodne najobľúbenejšie? Jednoznačne tie s neobmedzeným vstupom do wellness.

Aké ďalšie výhody ubytovanie v hoteli ponúka?

Komfort hotela oceníte nielen vy, ale aj vaši blízki. Mnohé z hotelov sa pýšia označením “Baby Friendly”, čo znamená dokonalé podmienky na pobyt s celou rodinou aj s malými deťmi. V týchto hoteloch môžete nájsť detský kútik aj ihrisko, výnimkou nie je ani zapožičanie detskej postieľky, vysokej stoličky či výber jedál z detského menu pre malých hostí.

Počas vašej vysnívanej dovolenky nemusí zostať doma ani váš štvornohý miláčik. Užite si pobyt spolu s ním v takzvanom “Dog Friendly” hoteli, kde domáce zvieratá vítajú maškrtou či pripraveným pelechom na izbe.