Dovolenka v Zalakarose

Oddýchnite si od starostí na dovolenke v Maďarsku a zamierte do Zalakarosu neďaleko Balatonu. Kúpele Zalakaros majú termálne bazény aj množstvo atrakcií pre rodiny s deťmi.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Maďarské mestečko Zalakaros leží asi 30 km od známeho jazera Balaton. Je ideálnym miestom pre páry i rodiny s deťmi, ktoré si chcú užiť leňošenie v termáloch, ale namiesto známych a preplnených miest uvítajú pokoj a pohodu. Ako by aj nie, keď je Zalakaros najmenším mestom Maďarska.

Zalakaros - kraj viníc a termálnych kúpeľov

Termálne kúpele Zalakaros sa pýšia tým, že získali 5* od Európskej kúpeľnej asociácie a tým sa zaradili medzi špičkové termály v Európe. Okrem rôznych vnútorných a vonkajších bazénov tu nechýba aj bohaté vyžitie pre deti a dospelých - Detský svet s 60 atrakciami, Šmýkačkový park Adrenalín s toboganmi, Rodinný toboganový park a mnoho ďalších lákadiel.

Okrem termálov v Zalakarosu nájdete tiež Liečebné centrum s bazénmi a záhradou, dopriať si tu môžete rôzne liečebné procedúry. Ak si zvolíte ubytovanie v Zalakarosu s wellness, tešte sa tiež na leňošenie v bazénoch, vírivke či saune priamo na hoteli!

Zalakaros toho však ponúka viac než len termálne kúpele. Môžete si tu užiť romantické prechádzky ovocnými sadmi a pozdĺž viníc. Na výlet sa môžete vydať k menšej verzii Balatonu, ktorou je jazero Kis-Balaton.