Pobyt s úschovňou bicyklov

O svoje bicykle sa báť nemusíte. V ubytovaní je pripravená samostatná miestnosť len pre ne. Bezpečnú úschovu bicyklov uvítate napríklad za zlého počasia, ale vhod príde aj pri prípadných opravách alebo pravidelnom cykloservise.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Amstel Hattyú Panzió *** leží v pokojnej časti Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálom, majú tu vynikajúcu kuchyňu a ten pocit, keď som si vychutnával pivo na slnečnej terase na brehu Dunaja, tak ten bol na nezaplatenie.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Pobyt v Pensione Mlýn sme si aj napriek nepriazni počasia nadmieru užili a veľmi nás potešila ochota personálu a pohostinnosť miestnych. Oblasť ponúka dokonalý útek z mesta a mnoho rôznorodých atrakcií – od vyhliadok a turistických trás po jedinečné lokálne vinárstvo a unikátne vínne pivnice. Na komfortné ubytovanie a stravu formou polpenzie budeme spomínať dlho a s láskou.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Milujete spoznávať krásy danej lokality zo sedadla vášho bicykla? Ešte, že existujú ubytovacie zariadenia, ktoré sú pre vás ako stvorené! Vyrazte na pobyt s úschovňou bicyklov a nemajte strach, že by sa vášmu bicyklu niečo stalo.

Cyklistická dovolenka ako sa patrí

Výbornou voľbou je si tiež hľadať pobyt, ktorý ponúka možnosti relaxu. Po takej náročnejšej cyklotúre to oceníte! Môžete pozerať po hoteloch a penziónoch s vnútorným bazénom, vonkajším bazénom, so saunou alebo s privátnym wellness. Nie je výnimka ani ubytovanie priamo prepojené s kúpeľmi.

Nechce sa vám bicykle ťahať na dovolenku so sebou? Niektoré ubytovacie zariadenia poskytujú aj požičovňu bicyklov a tak ušetríte miesto v kufri a aj trochu peňazí na servise.

Tip od Travelkingu: Hľadajte ubytovanie aj podľa toho, ako sa páčilo ostatným zákazníkom. Každý, kto s nami cestuje, má možnosť sa k pobytu vyjadriť a ohodnotiť ho hviezdičkami. Tie naj ubytovanie nájdete ohodnotené ako vynikajúce so 4,5 hviezdičkami a viac.