Dovolenka pre jedného

Zakúpte si zľavový kupón len pre jednu osobu. Môžete tak obdarovať svojich priateľov jednotlivo, prípadne vyrazte za oddychom, zážitkami či do kúpeľov sami - pri niektorých variantoch bez príplatku za jednolôžkovú izbu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania hneď vedľa. Personál bol veľmi milý a vnímavý. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie zrovna najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodný tím


Keď človek cestuje sám, zažije inú dovolenku, než keď cestuje s rodinou alebo priateľmi. Často máte pri takýchto sólo výletoch veľa času na premýšľanie, poznanie seba samého a robenie si len a len toho, čo sám chce. Dovolenka pre jedného je skvelou príležitosťou na oddych, relaxáciu a zažívanie nových zážitkov. A to bez ohľadu na to, či si plánujete dovolenku plnú dobrodružstva a akcie, alebo skôr pokojný únik od každodenného zhonu.

Kam sa vydať na dovolenku sám/sama?

Ak chcete úplne zrelaxovať a načerpať novú energiu, môžete si vybrať dovolenku vo wellness rezorte alebo kúpeľnom meste. Čo tak Piešťany, moravské Luhačovice alebo napríklad Eger ? Užite si masáže, sauny, termálne kúpele a ďalšie procedúry, ktoré vám pomôžu znížiť stres a načerpať sily.

Sólo dovolenka je skvelou príležitosťou na cestovanie a objavovanie nových miest a naplánovať si itinerár presne podľa vašich predstáv. Môžete si naplánovať výlet do destinácie, ktorú ste vždy chceli navštíviť, a preskúmať jej kultúru, pamiatky a miestnu kuchyňu. Spoznajte Slovinsko alebo napríklad Baltské pobrežie!

Ak preferujete aktívnejšiu dovolenku, môžete si zvoliť dovolenku v horách. České hory, slovenské hory alebo aj rakúske hory vám poskytnú také výhľady, že na ne do smrti nezabudnete. Pokiaľ budete hľadať aj ubytovanie s požičaním bicyklov, budete si môcť zvolenú lokalitu prejsť na bicykli a stihnúť tak toho oveľa viac.

Dovolenka pre jedného vám poskytuje slobodu a flexibilitu vo výbere aktivít a plánu. Užite si tento čas pre seba, skúste nové veci a vytvorte si nezabudnuteľné zážitky.