Pobyty vo Veľkom Mederi

Kúpele, turistika a príroda. Spoznajte kúpeľné mesto Veľký Meder a zájdite si na termálne kúpalisko, kde môžete relaxovať až v ôsmich bazénoch s liečivou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu a regeneráciu svalstva.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Veľký Meder na juhu Slovenska je ideálnym miestom dovolenky ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre seniorov či zamilované páry. Skvelý pobyt tu čaká na všetkých, ktorí milujú teplo, slnečné dni a relax v termálnej vode. V okolí vás naviac čaká množstvo zaujímavostí na výlety.

Veľký Meder - termálny raj na juhu Slovenska

Najväčším lákadlom Veľkého Medera je jednoznačne termálne kúpalisko s aquaparkom Thermal Corvinus, kde sú bazény napustené vodou z najteplejšieho prameňa na Slovensku. Jeho voda má naviac priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu aj svalstvo, ktoré pocítite hneď, ako vyjdete z bazéna. Seniori a milovníci odpočinku si relax v termálnej vode alebo v saunovom svete nevedia vynachváliť. Rodiny s deťmi sa zase vybláznia na toboganoch alebo počas programu s animátormi.

Relax nemusí skončiť ani vo vašom hoteli alebo v penzióne - stačí si zarezervovať pobyt so vstupom do wellness a odpočívať vo vírivke alebo v saune môžete tiež priamo v ubytovaní. Náročnejších hostí poteší možnosť ubytovania v obklopení luxusu. O zábavu sa potom postarajú výlety do okolia. Vydať sa môžete napríklad k známemu Vodnému dielu Gabčíkovo, do minizoo Malkia Park alebo k Okočskému jazeru. Veľký Meder a jeho okolie je naviac pre množstvo rovinatých cyklotrás ako stvorené na cyklovýlety pre celú rodinu.

Chystáte sa do Veľkého Medera na víkendový pobyt? Tak to si prečítajte náš článok zo série Víkendovky a nechajte sa inšpirovať najlepšími tipmi na výlet vo Veľkom Mederi a okolí.