Pobyt do 200 €

Na luxusný pobyt napríklad v Alpách alebo pri Balatone nemusíte šetriť roky. V našej ponuke nájdete množstvo skvelých dovoleniek za prívetivú cenu do 200 €. Zmestíte sa do rozpočtu aj s bohatým wellness a polpenziou v 4* hoteli. Ďalšou výhodou môžu byť napríklad deti zadarmo.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na Chatu Koliesko sa rád vraciam, má nezameniteľnú atmosféru a zaujímavú históriu. Je to rodinná chata, ktorá sa dedí z generácie na generáciu a v minulosti dokonca vyhorela. V zime z nej môžete vyjsť rovno v lyžiarkach a v lete je skvelým východiskovým bodom pre turistiku. Kuchárom je tu samotný pán majiteľ Kšiňan, ktorý varí naozaj skvele. Na Koliesku som ochutnal najlepšie pečené rebrá v živote. Spoločne s personálom vytvára pán majiteľ vrelú rodinnú atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Avanti **** sme boli spokojné. Izba bola priestranná, útulná a našli sme v nej všetko na komfortný pobyt – pohodlnú posteľ a ako bonus aj veľký balkón. Ráno sme sa posilnili výbornými raňajkami, kde si každá z nás pochutnala na svojich obľúbených pokrmoch. Veľkou výhodou hotela je aj strešné wellness centrum s vírivkou a saunou. Škoda len, že v deň pobytu bola vírivka nedostupná. Tak snáď nabudúce. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Rodinná dovolenka pre štyroch, ktorá vás nezruinuje? Luxusnejšia dovolenka pre dvoch v štvorhviezdičkovom hoteli s bohatým wellness? Parádny gastronomický zážitok? Nech už vaša predstava ideálnej dovolenky vyzerá akokoľvek, na Travelkingu ju nájdete. A to aj v cenovej kategórii do 200 €. Poďte sa o tom presvedčiť!

Do 200 € kamkoľvek na Slovensku a v Česku

Karlove Vary na luxusný, romantický víkend vo dvojici, aquapark Bešeňová pre dovolenku k spokojnosti celej rodiny, wellness pobyt plný vína pre dve kamarátky. 200 € je slušná čiastka, za ktorú dokážete vybrať akýkoľvek pobyt takmer kdekoľvek. A áno - nemusíme zostávať iba doma!

Zahraničie tiež nemusí byť drahé

Chorvátske pláže, luxusné wellness v Poľsku pri Baltskom mori alebo nádherné štvorhviezdičkové hotely v rakúskych Alpách. Za túto cenu si tiež môžete užiť pobyt v nádhernom Slovinsku, kde sa mieša história, jazerá aj hory.

Ak ste ochotní mierne poľaviť z niektorých požiadaviek (či už je to dĺžka dovolenky, alebo napríklad množstvo hviezdičiek hotela), narazíte u nás aj na lacnejšie dovolenky. Pozrite sa na náš výber pobytov do 160 €. Za naopak väčším luxusom sa vyberte do kategórie našich najdrahších pobytovnad 200 €.