Pobyt s animáciami pre deti a dospelých

Nudná dovolenka nehrozí! Stačí si vybrať nádherný pobyt s animáciami, ktoré spoľahlivo zabavia malých aj veľkých. Koncerty, výlety, workshopy alebo šport - zábavu nemusíte plánovať, postaráme sa o ňu za vás. Tak ktorý pobyt je pre vás ten pravý?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Túto dovolenku si jednoducho zamilujete! Hotely s animáciami pripravili zábavné programy, ktoré vám spríjemnia pobyt a zabavia vás aj vaše deti. O všetko bude postarané, vy môžete len relaxovať a užívať si príjemné chvíle zábavy.

Pobyt s animáciami

Animačný program sa v jednotlivých hoteloch líši, takže je len na vás, ktoré aktivity sú vášmu srdcu najbližšie. Niekde vás rozveselia živou hudbou alebo tanečnými večermi, inde si môžete dopriať oddych pri relaxácii alebo sa venovať pohybu. Počas animačného programu pre dospelých sa môžete porozprávať s ostatnými hosťami a užiť si hrejivé chvíle so svojimi blízkymi.

Animátori sa venujú najmä deťom, ktoré sa môžu tešiť na rôzne zábavné hry, vzrušujúce predstavenia a tvorivé dielne. Môžu sa napríklad vydať na cestu za skrytým pokladom, pochutnať si na dobrotách počas pikniku alebo si pozrieť večerné premietanie detských filmov.