Pobyt v Kysuckých Beskydách

Slovenské Kysucké Beskydy sú krásnou krajinou s mnohými turistickými atrakciami. V lete sa môžete vybrať na turistiku a v zime objavovať miestne lyžiarske strediská a múzeá. Vyberte si svoj vysnívaný pobyt v Kysuckých Beskydách a užite si pokojnú dovolenku s aktívnym vyžitím.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Husárik **** je perfektným miestom na oddych od mestského ruchu. Jeho poloha uprostred krásnej prírody Kysuckých Beskýd je ideálna pre turistiku, cyklistiku aj zimné športy. Navyše je v okolí množstvo zaujímavých výletných cieľov, takže nudiť sa tu nebudete v žiadnom ročnom období. Hotel je vybavený v štýle tradičnej loveckej chaty, avšak so všetkými modernými vymoženosťami. Jeho súčasťou je moderné wellness centrum s jaskynným bazénom, fínskou saunou a vonkajšou vírivkou. Navyše je tu fitness a skvelé zázemie pre rôzne športy ako tenis a volejbal. V rámci polpenzie sme si pochutnali na vynikajúcej lokálnej kuchyni, ktorú sme zapili skvelým domácim pivom. Pobyt v tomto hoteli vám vrelo odporúčam, či už teda si tu chcete v krásnej kysuckej krajine hlavne oddýchnuť, alebo dovolenku radi strávite aktívne.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Slovensko je dokonalým miestom pre milovníkov horskej turistiky. Na severe krajiny ležia Kysucké Beskydy, ktoré síce nedosahujú výšku tatranských štítov, ale ponúkajú krásnu a pokojnú prírodu ideálnu na aktívny pobyt.

Prečo ísť na pobyt do Kysuckých Beskýd?

Kysucké Beskydy sa nachádzajú na rozhraní severozápadného Slovenska a južného Poľska. Beskydy susedia s ďalšími regiónmi, ako sú Oravské Beskydy a Kysucká vrchovina. Veľká časť tohto zaujímavého pohoria spadá pod CHKO Kysuce. Táto oblasť sľubuje skvelú aktívnu dovolenku v blízkosti prírodných krás, bez davov turistov.

Čo môžete robiť na dovolenke v Kysuckých Beskydách? V lete oceníte bohaté možnosti turistiky a cykloturistiky. Turistické a cyklistické trasy vás zavedú k zaujímavým cieľom buď priamo v Kysuckých Beskydách, alebo v susednej Kysuckej vrchovine.

Vystúpte na najvyšší vrchol Veľká Rača (1 236 m n. m.), odkiaľ je krásny výhľad, navštívte rozhľadňu na vrchu Bobovec alebo objavte malebnú prírodu v okolí vodnej nádrže Nová Bystrica. Nezabudnite navštíviť prírodné turistické centrá oblasti a východiskové body pre všetkých výletníkov - Čadcu a Kysucké Nové Mesto.

V zime si užijete nádherné snehové dobrodružstvo v Kysuckých Beskydách. Tu sa môžete tešiť na perfektne upravené zjazdovky pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov. Veľmi obľúbené je lyžiarske stredisko Snehový raj Veľká Rača, kde môžete jazdiť po 14 kilometroch zjazdoviek. Vyberať si môžete z modrých, červených a čiernych zjazdoviek.