Pobyt v Lednici a Valticiach

Vydajte sa do Lednicko-valtického areálu za rozprávkovými zámkami, potulkami po južnej Morave a dobrým vínom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Hippoclub Lednice je prvý český hotel, ktorý sme na Travelkingu ponúkali, a preto bude vždy mojou srdcovou záležitosťou. Umiestnenie hotela je úplne dokonalé, z izby naozaj stačí prejsť pár krokov a ste v nádhernom lednickom parku.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Lednicko-valtický areál nadchne každého milovníka zámkov, parkov a krásnej prírody. A tiež fanúšikov vína, pretože ak sa vydáte na pobyt na južnú Moravu bude ťažké sa mu vyhnúť.

Zámky Lednice a Valtice

Lednicko-valtický areál je najrozsiahlejší krajinný celok v Európe, nie je teda divu, že je zapísaný na Zozname UNESCO. Areál nezahŕňa len zámky Lednice a Valtice, ale tiež krásny minaret, akvadukt, Janov hrad, Hubertovu šopu, maurskú vodáreň a pôvabné záhrady.

Ubytujte sa priamo v obci Lednice či Valtice a užite si bezprostrednú blízkosť ku všetkým spomínaným pamiatkam! Vybrať si môžete z vinárskych pobytov i romantických balíčkov, ktoré zahŕňajú prechádzku v kočiari areálom zámku.