Dovolenka Malé Bielice

Pokiaľ hľadáte miesto, kde si odpočiniete a načerpáte novú energiu, potom verte, že v termáloch Malé Bielice vám k spokojnosti nebude chýbať vôbec nič. Stačí sa ponoriť do liečivej vody miestnych termálnych kúpeľov a zabudnúť na všetky starosti.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Chcete zažiť perfektný relax v obklopení tichej prírody a termálnej vody, kde vás nebude absolútne nič rušiť? Vydajte sa do Malých Bielic, ktoré sú súčasťou mesta Partizánske. Novú energiu a pohodu do života tu načerpáte na termálnom kúpalisku aj výletmi po okolí.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Malých Bieliciach?

Odpočinku v termáloch sa nič nevyrovná. A naviac, keď si ich môžete dopriať uprostred tichej lokality neďaleko CHKO Ponitrie Dokonalý odpočinok je tak zaručený. V Malých Bieliciach vás čaká pobyt neďaleko termálneho kúpaliska, kde budete odpočívať v troch vonkajších a dvoch vnútorných bazénoch s teplotou vody do 38 °C. Jej zloženie má blahodarný vplyv na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu. O zaručene výborné služby a perfektné pohodlie aj v ubytovaní sa postarajú pobyty s označením „Osobne overené“, ktoré svedčí o tom, že pobyt overil člen Travelking tímu a zákazníci sa naň radi vracajú.

V okolí Malých Bielic vás potom čaká viacero zaujímavých výletných cieľov. Len pár desiatok metrov od kúpaliska stojí hvezdáreň Partizánske, kde sa pravidelne konajú rôzne vedecké prednášky a pozorovania nočnej oblohy. Za návštevu stojí tiež neďaleké mesto Topoľčany s krásnou kalváriou. Milovníkov histórie nadchne zámok Topoľčianky, v ktorého blízkosti stojí tiež národný žrebčín.