Pobyt s relaxáciou a odpočinkom

Ráno pripravíte deti do školy, v práci stíhate uzávierky, firemné obedy a pracujete aj cez čas. A doma vás zase čaká zhon a zmätok? Je čas na poriadny oddych! Doprajte si ho behom pobytu podľa vašich predstáv a stres hoďte za hlavu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Máte radšej aktívny odpočinok...

Možností odpočinku je neúrekom, a tak niet divu, že si pod ním predstavuje každý niečo iné. Pokiaľ preferujete aktívny odpočinok a už dlhšie túžite hodiť každodenné starosti za hlavu, máme pre vás riešenie. Vydajte sa na pobyt do hôr, kde si užijete spletité turistické trasy, výstupy na vrcholy aj vyhliadky a, samozrejme, tiež fantastické panoramatické výhľady na celú krajinu. Už poznáte naše krásne Tatry, české Jeseníky alebo rakúske Alpy? Ak nie, je načase to zmeniť.

Ak vás ale láka skôr rýchle šliapanie do pedálov, počas ktorého si stihnete všímať aj krásu okolitej krajiny, vydajte sa do Maďarska. U našich južných susedov nájdete stovky kilometrov cyklotrás vedúcich rovinatou krajinou, ktoré bez problémov zdolajú ako začiatočníci a rodiny s deťmi, tak aj skúsení športovci. Medzi tie najkrajšie trasy patrí Balaton Bike Ring - cyklotrasa s dĺžkou 240 km, ktorá vás prevedie okolo celého Balatonu, alebo cyklotrasa okolo Neziderského jazera dlhá 121,5 km. Jej prevažná časť sa nachádza v Rakúsku, no čiastočne zasahuje aj do vinárskej oblasti v Maďarsku neďaleko kúpeľných miest Hegykő a Šoproň.

...alebo dáte prednosť relaxu vo wellness či v termáloch?

Relaxačný pobyt sa dá prežiť aj bezstarostne v bazéne alebo vo vírivke. Vyberte sa na wellness pobyt napríklad na južnú Moravu alebo do južných Čiech a spojte oddych vo wellness s poznávaním pamiatok a ochutnávaním znamenitého vína.

Za našimi najznámejšími termálmi sa môžete vyberte na juh Slovenska, kde vás čakajú termálne kúpaliská v Patinciach či v Podhájskej. Túžbu po ozdravných účinkoch vody spojených liečivými procedúrami vám splnia kúpele Dudince alebo Nimnica. Relaxačný pobyt v kúpeľoch si užijete aj v susedných Čechách, a to napríklad v Luhačoviciach.

Máte chuť na trochu netradičný kúpeľný zážitok? Vyrazte do Poľska a zistíte, že naši severní susedia sa so svojimi kúpeľmi nedajú zahanbiť. Užijete si v nich všetko, čo k pobytu v termálnych kúpeľoch patrí - liečivú vodu, relaxačné procedúry, prechádzky krásnymi kúpeľnými mestami aj sladké oblátky.