Pobyt s privátnym wellness

Radi leňošíte vo vírivke či saune, a zároveň túžite po pokoji a súkromí k poriadnemu odpočinku? V privátnom wellness môžete relaxovať a nikto a nič vás nebude rušiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Avanti **** sme boli spokojné. Izba bola priestranná, útulná a našli sme v nej všetko na komfortný pobyt – pohodlnú posteľ a ako bonus aj veľký balkón. Ráno sme sa posilnili výbornými raňajkami, kde si každá z nás pochutnala na svojich obľúbených pokrmoch. Veľkou výhodou hotela je aj strešné wellness centrum s vírivkou a saunou. Škoda len, že v deň pobytu bola vírivka nedostupná. Tak snáď nabudúce. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili od začiatku do konca. Využili sme ho na odpočinok a spoznávanie okolia. Hotel sa nachádza na kopci, takže ponúka pekný výhľad a je ľahko dostupný autom aj pešo zo stanice. Izba bola moderná, polpenzia chutná a dostačujúca. Z procedúr sme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitý kúpeľ. Personál balnea bol profesionálny a nápomocný, čo platí aj o recepčnej, ktorá nám poskytla užitočné tipy na atrakcie v okolí. Práve vďaka nim bol náš pobyt skvelý, za čo ďakujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Všetci poznáme to nepríjemné striehnutie, kedy sa uvoľní vírivka vo wellness, či hľadanie si miesta v preplnenej saune. Stačilo! Užijte si relaxáciu len pre seba a vašu polovičku a rezervujte si pobyt s privátnym wellness. Užijete si tam relaxáciu len pre vás dvoch, pri ktorej vás nebude nikto rušiť.

Relaxujte nerušene v privátnom wellness

Chcete dopriať sebe aj svojej láske niečo špeciálne na výročie či narodeniny? Tú pravú romantiku vám nezabezpečia sviečky ani kvetiny vo váze. Venujte jej radšej chvíle spoločné pohody v podobe romantického wellness pobytu. Ak k nemu patrí tiež privátny vstup do wellness centra, užijete si spolu nikým nerušenú relaxáciu vo vírivke či v saune.

Chvíle oddychu si môžete ozvláštniť tiež ďalšími službami. Všímajte si pobytové balíčky našich wellness pobytov a uvidíte, že privátne wellness nie je jediným pôžitkom. V niektorých hoteloch či penziónoch si môžete dopriať tiež masáž alebo relaxačné procedúry.