Bez stravy

Či už vám vyhovuje ubytovanie v apartmánoch, kde si môžete sami variť podľa svojej chuti a času, alebo dávate prednosť stravovaniu sa v reštauráciách, vyberte si pobyt bez stravy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Náš pobyt sme si náramne užili. Aplend Lake Resort nás nadchol svojou polohou, krásnym interiérom aj malebnými výhľadmi na zasnežené vrcholky Tatier priamo z okien nášho apartmánu. Poloha hotela zaručuje dochádzkovú vzdialenosť ako k samotnému Štrbskému plesu, tak do centra obce. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza aj stanica zubačky, ktorou sme sa zviezli. Bonusom je taktiež blízkosť zjazdoviek a bežkárskeho areálu. S absenciou reštaurácie priamo v hoteli sme počítali a naplno sme využili plne vybavenú kuchynku.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím


Máte radi 100 % flexibilitu a poznávanie miestnej gastronómie na vlastnú päsť? Potom si vyberajte také pobyty, kde nie je zaistená žiadna strava. Vďaka tomu si dni môžete naplánovať úplne podľa seba bez toho, aby vám bolo ľúto, že ste si zaplatili za hotelové jedlo a teraz ho musíte nechať prepadnúť.

Dovolenka bez zaistenej stravy má svoje výhody

Absolútna sloboda vo výbere jedál podľa svojich preferencií a potrieb. Môžete si vybrať, čo budete jesť, kedy budete jesť a kde budete jesť. Dovolenka bez stravy v hoteli je skvelá pre cestovateľov, ktorí majú špecifické diétne požiadavky, alergie alebo jednoducho radi skúmajú miestne reštaurácie a gastronomické zážitky.

Vďaka sociálnym sieťam je teraz jednoduchšie ako inokedy nájsť miestne preslávené reštaurácie, kde môžete ochutnať tradičné pokrmy a preskúmať kultúrne a gastronomické bohatstvo miesta, ktoré navštevujete. To vám umožní hlbšie preniknúť do miestnej kultúry a zažiť autentické chute a zážitky. Pokiaľ sociálnym sieťam neholdujete, hotelový personál vám určite vždy rád poradí.

Na druhú stranu, ak máte zaistenú aspoň polpenziu či raňajky, môžete výrazne ušetriť – najmä, ak sa vydávate do hlavných miest, kde je stravovanie v reštauráciách drahé.

Pokiaľ ale peniaze neriešite, alebo so starosťou o jedlo nechcete stresovať ani trošku, pozerajte po pobytoch so stravou all inclusive.