Glamping - luxusné ubytovanie v prírode

Túžite po pobyte v prírode, ale nechcete sa vzdať svojho pohodlia? Vyskúšajte glamping! Premoknutým stanom a boľavému chrbtu z ležania na zemi je koniec, tu si usteliete v mäkkej posteli, kde na vami kvapky dažďa nemajú žiadnu moc. Vyberte si svoj vysnívaný pobyt v prírode so štipkou luxusu.

Načítavam ponuky...


Spacák vystrieda komfortnú posteľ, ohnisko priestranná jedáleň a plachtu moderný interiér. Jedno sa však predsa len nemení – blízkosť nádhernej prírody. Tak by sa v skratke dal popísať tzv. glamping, čiže luxusné kempovanie. Ak patríte medzi milovníkov prírody, ktorí však nedajú dopustiť na svoj komfort, potom ste práve našli to pravé.

Glamping – ubytovanie v srdci prírody s jedinečným pohodlím

Glampingové ubytovanie poteší všetkých milovníkov dizajnérskych interiérov a moderných doplnkov. Nevšedné stany, malé domčeky či zrekonštruované maringotky predstavujú útulné ubytovanie, ktoré dýcha romantickou atmosférou. Svetielka vám spríjemnia dlhé večery, veľké okno poskytne prekrásny výhľad do prírody a terasa je ideálnym miestom na raňajky s tými najbližšími.

Vďaka ubytovaniu v srdci prírody máte príležitosť podniknúť výlety na atraktívne miesta v okolí, venovať sa turistike či cyklistike alebo len tak relaxovať na lúke a pri vode. Či už si nájdete akúkoľvek zábavu, večer vás vždy bude čakať hrejivé útočisko, v ktorom vás nepriazeň počasia nemusí vôbec trápiť. Netradičný pobyt vám prinesie pohodové momenty plné smiechu a spokojnosti.