Pobyt v Olomouci

Titulom druhá najväčšia pamiatková rezervácia v Českej republike sa pýši mesto Olomouc - a rozhodne oprávnene. Vyslúžil si ho aj vďaka morovému stĺpu Najsvätejšej Trojice zapísanom medzi pamiatky UNESCO a významnému Arcibiskupskému palácu. V období adventu zažite kúzelnú atmosféru vianočného trhu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásny hotel umiestnený v horskej prírode. Izby sú moderné a pekne zariadené. Personál bol veľmi príjemný, s hosťami sa radi porozprávajú. V reštaurácii skvele varia. Priamo v hoteli je tiež wellness s vírivkou a 4 saunami. Naviac tu majú úžasné akvárium s rôznymi druhmi rýb, ktoré je prepojené s wellness, takže ich môžete počas relaxácie pozorovať. Pobyt veľmi odporúčam každému, kto chce nabrať sily, alebo si užiť krásnu okolitú prírodu.”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznícka podpora

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie Olomouc? Kvetiny, syry alebo historické námestie? V každom prípade máte pravdu - v Olomouci všetko spomínané skutočne nájdete. Vychutnajte si parádne pamiatky aj atrakcie a zamierte na severnú Moravu za pobytom plným relaxu.

Spoznajte všetky krásy Olomouca

Olomouc je známy ako druhá najväčšia pamiatková rezervácia v Českej republike a pýši sa nádherným historickým jadrom. To zdobí významný Arcibiskupský palác aj morový stĺp Najsvätejšej Trojice zapísaný medzi pamiatky UNESCO. Jedinečnú atmosféru má Olomouc najmä v zime, kedy sa v centre odohrávajú tradičné vianočné trhy. Či už sa sem vydáte za poznávaním pamiatok, alebo za nakupovaním unikátnych vianočných darčekov, vedzte, že po celodennom behaní po meste si zaslúžite poriadny oddych. Zarezervujte si preto pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness. Tešiť sa tak budete môcť na oddych vo vírivke či v saune.

Olomouc preslávila tiež výstava Flora. Vzácne rastliny a kvety si tu budete môcť prehliadnuť aj kedykoľvek počas roka - nachádzajú sa tu totiž tri historické parky a botanická záhrada. Ak sa sem chystáte na rodinnú dovolenku, vyrazte s deťmi do obľúbenej zoologickej záhrady alebo do aquaparku.