Pobyt v kempe

Chcete si oddýchnuť od ruchu miest, mať hviezdne nebo nad hlavou a večer tráviť pri táboráku? Dovolenka v kempe vám sadne. Toto ubytovanie je navyše lacné, a tak vám zostanú úspory na ďalšie cestovanie a vstupenky na zaujímavé miesta.

Načítavam ponuky...


Ubytovať sa v prírodnom prostredí blízko jazier, riek, morí alebo hôr môže byť poriadne romantické a tiež parádne budget-friendly – stačí sa vydať pod stan. Pri kempovaní si oddýchnete, získate možnosť stráviť čas v prírode a užiť si často aj výhľady, o ktorých by sa vám možno z hotelov nesnívalo. Ako ale nájsť fajn kempy? Pomôžeme vám! Vyberajte si pobyt z ponuky hotelov a penziónov, ktoré nesú označenie „kemping“. Mrknite napríklad aj na pobyty, ktoré ostatní hodnotia ako výborné.

Čo väčšinou nájdete v kempoch?

Vo väčšine kempov nájdete rôzne vybavenie na športové aktivity alebo také, ktoré uľahčujú pobyt – či už to sú prístrešky na stanovanie, možnosť prenájmu chatiek alebo karavanov. Kempy (snáď) bez výnimky disponujú tiež spoločnými sociálnymi zariadeniami, ako sú toalety, sprchy a umyvárne. Nezriedka nájdete v kempoch taktiež reštauráciu, bufet, alebo inú občerstvovaciu stanicu, ohnisko a mnoho podobne naladených ľudí.

Z kempu už to budete mať blízko niekam ďalej do prírody. Na hory, kde sa potom môžete ubytovať a každý deň tráviť prechádzkami turistickými trasami, alebo k vode, kde sa potom môžete s dieťaťom kúpať deň čo deň.