Dovolenka v Sárvári

Maďarskému Sárváru vládnu vychýrené termálne kúpele s moderným komplexom. Okrem termálov vás zaujme hrad Nádasdy s múzeom či miestne rozsiahle arborétum. Môžete napríklad zájsť do jednej z miestnych reštaurácií a okúsiť tradičnú maďarskú kuchyňu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Lokalita hotela je výborná - pobyt v blízkosti zvierat i prírody bol skrátka fantastický. V hoteli je pokojná atmosféra, ktorá sa skvele hodí k jeho okoliu. Zamestnanci boli veľmi milí a usmievaví. V hotelovej reštaurácii sme si pochutnali na lahodných jedlách (nechýba ani ponuka pre deti). Kúpele aj zastávka vyhliadkového vláčika boli vzdialené doslova pár krokov. Hotel Vadkert Major *** odporúčam ako rodinám s deťmi, tak aj párom, ktoré túžia po troške romantiky. Skvelé zážitky tu čakajú na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Uchvátila nás priestranná izba, ktorá bola vybavená všetkým, čo sme potrebovali. Skvele sme si oddýchli v kúpeľoch, kde sme väčšinu času strávili v liečivej vode vo vonkajších bazénoch obklopených zeleňou. Strava v hoteli nám veľmi chutila, personál bol milý. Pobyt v Termal Hoteli Mesteri odporúčam všetkým generáciám. Vydať sa sem môžete za liečbou pohybového ústrojenstva, alebo sa len tak v chladnejšom počasí zohriať v príjemne horúcej vode.”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznícka podpora

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Maďarské mestečko Sárvár nie je síce veľké, ale o zábavu tú núdza nebude. Turistov sem lákajú predovšetkým parádne termálne kúpele, za návštevu stojí aj historické centrum s Nádasdyho hradom, botanická záhrada s arborétom či fontána na Kossuthovom námestí so svetelnými i zvukovými efektmi.

Termálne kúpele Sárvár si zamiluje každý

V okolí Sárváru vyvierajú hneď dva liečebné pramene, takže si tú užijete dvojnásobnú liečivú silu miestnej vody. Termálne kúpele Sárvár majú neuveriteľnú rozlohu 5 000 m² a obľúbia si ich mladé páry, rodiny s deťmi i seniori. Každý tu nájde to svoje. Kúpele môžeme rozdeliť na liečebnú a zážitkovú časť. V tej liečebnej nájdete 5 bazénov, v zážitkovej potom 4 bazény, ale tiež rôzne tobogany, šmykľavky a ďalšie atrakcie. Na jeseň a v zime potom zamierte do Saunového sveta - fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie už na vás čakajú!

Cestujete do Maďarska s deťmi? Tak to príde vhod detský kútik s vychovávateľkou, ktorá vaše ratolesti zadarmo postráži, zatiaľ čo si pôjdete dať kávu či niečo dobré pod zub. Vyberať si môžete z pobytov, kde majú deti ubytovanie zdarma.

Chcete mať istotu, že váš pobyt bude dokonalý? Dívajte sa po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.