• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Jeden z najobľúbenejších hotelov v Székesfehérvári

V Székesfehérvári, v krásnom meste, v ktorom turisti môžu vyrážať na zábavné prechádzky a užívať si romantiku, nájdete hotel Platan ***. Miesto, kde si oddýchnete a zároveň vám poslúži ako skvelý východiskový bod pre vaše každodenné zážitky.

3* hotel sa nachádza v centre mesta a ponúka celkom 28 moderných izieb a reštauráciu, kde sa podávajú vynikajúce jedlá. Ubytovaní budete v klimatizovanej izbe s vlastnou kúpeľňou, chladničkou, satelitnou TV a ústredným kúrením.


Jednou z predností hotela je milý a ochotný personál, ktorý si hostia nevedia vynachváliť. Ďalej často vyzdvihujú útulné a čisté priestory a v neposlednom rade výbornú polohu hotela Platan. Vďaka tomu všetkému sa na portáli Booking.com teší veľmi dobrému hodnoteniu 8,2 z 10.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Stefan V.)

Dobrá poloha hotela, blízko centra, parkovisko vo dvore hotela, dostali sme všetko čo obsahoval kupón, ochotný a milý personál, poradili ktoré miesta máme navštíviť, doporučujeme určite navštíviť - Bory vár, trocha nespokojnosť - okno nemá sieťku proti komárom...

Skvelé (Judita F.)

V kupone bolo uvedené , vstup do tureckých kúpeľov ale ten kupón sme nedostali. Pred kúpou kupónu sme volali do hotela, či majú na daný termín voľné miesto a až potom sme kúpili kupón a hneď sme rezervovali ubytovanie telefonicky, na druhý deň nám zavolali, že nemajú na daný termín voľné miesto, ale potom sa to vyriešilo a dostali sme peknú veľkú izbu.

Vynikajúce (Linda N.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.