Vianočné trhy

Zažite pravú vianočnú atmosféru

Blížia sa Vianoce a s nimi ožívajú v rôznych obľúbených metropolách aj vianočné trhy. Zapojte sa do obľúbenej tradície, nakúpte darčeky pre svojich blízkych, ochutnajte varené víno či punč a tešte sa na príchod Ježiška. Vydajte sa prežiť adventný čas do niektorej z európskych metropol, a aby ste si pobyt užili čo najviac, zakúpte si nocľah v hoteli a nasávajte vianočnú atmosféru celý víkend, alebo trebárs aj rovno celý týždeň.

Adventný čas s príchuťou punču

Krásne európske mestá sa ešte viac rozžiaria, keď sa začnú blížiť Vianoce. Všade vonia punč a cukrovinky, k počúvaniu hrajú koledy a ku korčuľovaniu lákajú osvetlené ľadové plochy. Vydajte sa za vianočnými trhmi do európskych metropol a nechajte sa uniesť jedinečnou atmosférou. Kde sú tie najlepšie trhy? Posúďte sami - v Prahe, Brne, Bratislave, Viedni, Krakove, Budapešti, alebo snáď v Salzburgu?

Prečo cestovať s nami?

Vieme, čo ponúkame

Sme špecialisti na cestovanie, a čo viac, cestovaním žijeme. Veľmi dobre tak poznáme našich partnerov aj lokality, ktoré máme v ponuke a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie pobyty.

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 10. 2017

Krakov: praktický sprievodca, vďaka ktorému sa nestratíte

Krakov je krásnym historickým mestom a určite by sme vám mohli len odrecitovať zoznam známych pamiatok mesta. Ale my Krakov poznáme viac než len z brožúrok, a tak vám radšej ponúkneme hlavne praktické informácie, ktoré sa vám budú na vašom výlete hodiť.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK