Valentínsky pobyt

Užite si romantiku vo dvojici podľa svojho gusta

Oslávte sviatok zamilovaných so všetkým, čo k tomu patrí a doprajte si pár dní len pre seba. Zasnežené hory, wellness s vírivkou osvetlenou plápolajúcimi sviečkami, relaxácia v kúpeľoch alebo degustácia vína - výber je len na vás. Sami najlepšie viete, čo vám a vášmu milému či milej urobí najväčšiu radosť.

Darujte na Valentína pobyt

Buďte tento rok originálny a darujte na Valentína tomu, kto je vášmu srdcu najdrahší skvelý darček - pobyt. Zaslúžite si stráviť nejaký čas len spolu a vytvoriť si krásne spomienky. Doprajte si romantiku a luxus v podobe wellness či kúpeľného pobytu, nechajte sa rozmaznávať na zámku alebo vyrazte do hôr, kde vás nebude nikto rušiť. K dokonalému zážitku patrí perfektný servis - dobré jedlo, víno a napríklad aj masáže. Vyberte si pobyt svojich snov.

Prečo cestovať s nami?

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Zákaznícka podpora

Potrebujete s niečím pomôcť? Naša zákaznícka podpora vám rada s čímkoľvek poradí. Neviete si rady s rezerváciou? Zariadime ju za vás. Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8. do 20. hodiny.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 2. 2. 2017

Čo podniknúť na Valentína

Len si to predstavte. Bublajúca vírivka, stlmené svetlo, slabá žiara sviečok okolo vás a vy si štrngáte šampanským so svojou drahou polovičkou. Nie je lepšie darovať na Valentína spoločne strávené chvíle viac než gýčové plastové srdiečko?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 5. 2017

Saunové rituály: Sprievodca svetom zážitkového saunovania

Saunové rituály či ceremoniály naberajú na obľúbenosti nielen v zahraničí, ale aj v tunajších saunách a saunových svetoch. Aké zážitky môžete očakávať? A ako to celé prebieha? Vydajte sa s nami za poznaním tohto obľúbeného trendu zo sveta wellness.

TO NAJLEPŠIE 23. 6. 2016

TOP 5 hotelov podľa Zľavokingu (1. diel)

Určitě jste alespoň jednou zažili tak skvělou dovolenou, že jste měli chuť ji všem vychválit až do nebes a doporučit ji komu se jen dá. Vybrali jsme pro vás pět hotelů, které jsme takto vychvalovali my a vám je můžeme jen doporučit.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK