Nabitý pobyt v rodinnom hoteli Trio, ktorý Vás očarí svojou polohou v nádhernej prírode. Polpenzia, wellness, opekanie a množstvo ďalších zážitkov pre perfektnú dovolenku pre dvoch alebo i s deťmi.

Týždeň v nádhernej prírode Slovenského raja

Hotel sa nachádza v severnej časti Slovenského raja, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb a preto je oázou pokoja, kde môžete nerušene relaxovať a načerpať nové sily. Atmosféru dotvára vôňa dreva a štebotajúce vtáčiky. 

Interiér hotela je zrekonštruovaný, izby sú priestorné a komfortné, parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. V podzemí nájdete menší wellness, ktorý má dvojica na 2 hodiny sama pre seba. Tu môžete odpočívať vo vírivke, infra saune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti. 

Letná turistika v okolí hotela

Behom pobytu sa nudiť určite nebudete. Vychutnajte si prechádzky alebo náročnejšiu turistiku nedotknutou prírodou Slovenského raja- populárne sú túry na Suchú Belú a Prielom Hornádu. Neďaleko je salaš, kde pripravujú výborné tradičné slovenské jedlá. 

Pár minút cesty autom leží historická Spišská Nová Ves, kde môžete vystúpiť na najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku, navštíviť najmenšiu (i najkrajšiu) ZOO, alebo sa prechádzať po mestskej promenáde. 

Asi po 20 minútach cesty autom narazíte na termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou a za menej než pol hodinu cesty prídete k svetoznámemu Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Helena ?.)

Ve všech směrech jsme byli s ubytováním, stravováním a ochotou personálu velmi spokojeni, moc se nám ve Slovenském Ráji líbilo.

Skvelé (Bc.Alice N.)

Ubytování odpovídalo popisu. Strava super :), maximální spokojenost i s personálem. Dalo se na všem dohodnout. Jinak Slovenský ráj je moc krásný a týden je málo na poznání.

Vynikajúce (Aneta Z.)

Ochotný a přátelský personál, moc dobré jídlo, na snídani bohatý výběr. Hezké pokoje i celkové prostředí hotelu. Určitě doporučuji!

Vynikajúce (Petra F.)

Velice příjemný hotel 2 km od centra Smižany, umístěný přímo u Slovenského ráje. Na většinu tras se dalo dojít pěšky. Služby vynikající, skvělý personál, výborná jídla. Doporučuji pro rodiny s dětmi a pro aktivní páry nebo skupinu lidí. ubytování je možné i s pejsky.

Skvelé (Martin K.)

Prostředí hotelu - běžný průměr, standardní vybavení, čisté prostředí. Poskytnuté služby - nebyl žádný problém, bylo nám vyhověno ve všem. Personál hotelu se skládal jen z několika osob - občas jsme je upozornili na malé nedostatky, které byly do druhého dne napravené. Tipy na výlet jednoznačně Dedinky Mlynky, Stratená, Spišský hrad, Branisko atd.

Skvelé (Mária ?.)

So stravou sme boli maximálne spokojný ☺ ,bazén v hoteli sme nemohli užívať, nakolko vždy bol obsadený, ale ani nám to moc nevadilo lebo Slovensky raj má kopu nádherných a krásnych prírodných cenností, ktoré sme si užívali cez celý pobyt, na miesto kúpania sa v bazéne.

Skvelé (Martina H.)

Hotel byl perfektní, vše odpovídalo. Pohostění bylo v pořádku, jídlo dobré a oba jsme byli s přítelem moc spokojení.

Skvelé (Marie S.)

Pokoj byl velký, hezký. Ručníky, i když malé, byly k dispozici. Jídlo bylo chutné, jen u snídaně mi chybělo ovoce, jogurty a džus. Jinak všechno v pohodě.

Skvelé (Antonín S.)

Personál úžasný,strava vynikající. Jen drobné závady na pokoji.Tipy na výlety : Slovensky Ráj,Termálne kupalisko Vrbov,Pieninsky narodní park.

Skvelé (Miroslav C.)

Slušný rodinný penzion. Skromnější ubytování. Dobrá strava, velmi velmi ochotná obsluha.